Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Klucze imbusowe YATO Torx T10 – T50, 9 Cz. YT-0511

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: YATO Torx T10 - T50, 9 Cz. YT-0511
 
Producent: YATO
 
Klasyfikacja: klucze imbusowe, narzędzia ręczne
 
Specyfikacja: komplet: 9 szt kluczy: T10-T50
 
Narzędzia:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


jakość wykonania, ergonomika użytkowania, wysoka wytrzymałość

Minusy


brak


        Komplet kluczy imbusowych YATO Torx przeznaczony jest zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i do zwykłych, nieinwazyjnych prac domowych. Każdy z kluczy wykonany został z wysokiej jakości stali chromo wanadowej (CrV 6150) – dzięki temu narzędzia te posiadają dużą sprężystość, a także są niezwykle wytrzymałe. Klucze imbusowe YATO Torx charakteryzują się stopniem […]

1
Opublikowany 20 listopada 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem jest 9-częściowy komplet kluczy imbusowych YATO Torx o oznaczeniu modelowym YT-0511.

 

 

 

 

 

torx yato

Komplet kluczy imbusowych YATO Torx przeznaczony jest zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i do zwykłych, nieinwazyjnych prac domowych. Każdy z kluczy wykonany został z wysokiej jakości stali chromo wanadowej (CrV 6150) – dzięki temu narzędzia te posiadają dużą sprężystość, a także są niezwykle wytrzymałe. Klucze imbusowe YATO Torx charakteryzują się stopniem twardości rzędu 52-55 HRC. Każdy z elementów zestawu kluczy wyposażony został w specjalną końcówkę z otworem dostosowanym do odkręcania/przykręcania śrub typu torx security oraz tamperproof. Cały komplet zapakowany został do pomysłowo wykonanej zawieszki wykonanej z tworzywa sztucznego, która to dzięki swojej prostocie, w łatwy sposób umożliwia znalezienie odpowiedniego dla nas rozmiaru klucza – klucze w zawieszce ułożone są w kolejności od największego do najmniejszego, zaś każdy z otworów przypisanych dla danego klucza oznaczony został jego rozmiarem (dzięki temu mamy pewność, że po wykonanej pracy każdy z elementów zestawu trafi na właściwe miejsce).

 
Klucze imbusowe YATO Torx to produkt cieszący się dużym uznaniem wśród użytkowników. Klucze wytrzymują nawet bardzo duże obciążenia, nie tępią się, ani nie łamą. Cena za cały komplet również nie jest wygórowana – 18 złotych to nawet kwota bardzo atrakcyjna, jak na narzędzia o tak solidnym wykonaniu. Moja ocena chyba nikogo nie zaskoczy –  bezapelacyjnie szóstka!
 

Zapraszam do komentowania wpisu i wyrażania własnej opinii na temat produktu!

 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Andrej

    W dzisiejszych czasach warto mieć taki zestaw torksów

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)