Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Komplet kluczy płasko – oczkowych YATO Kpl 6 – 32 Yt – 0075

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: YATO Klucze Płasko - Oczkowe Kpl 6 - 32 Yt - 0075
 
Producent: YATO
 
Klasyfikacja: klucze płasko-oczkowe
 
Specyfikacja: rozmiary od 6 do 32 mm
 
Narzędzia:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
9 wszystkich głosów

 

Plusy


wygoda, wytrzymałość, ergonomiczne rozwiązania, wysoka jakość

Minusy


brak


lucze z kompletu posiadają rozmiary od 6 do 32 mm. Są to klucze płasko-oczkowe o chromowanej powierzchni i wykończeniu satynowym. Sprzedawane są w plastikowym opakowaniu z logiem producenta. lucze YATO cechują się odchyloną płaszczyzną roboczą o 15% ułatwiającą manewrowanie kluczem podczas pracy, a także specjalnym profilem zębów podnoszącym maksymalny poziom dokręcania o 25% bez uszkodzenia […]

0
Opublikowany 20 czerwca 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest komplet kluczy płasko-oczkowych marki YATO o oznaczeniu Kpl 6 – 32 Yt – 0075. Klucze te cechują się najwyższą na rynku jakością. Wykonane zostały ze stali chromo-wanadowej CrV 6140. Opisywany zestaw składa się z 25 kluczy o różnych rozmiarach. Dedykowany jest głównie dla profesjonalnych serwisów mechaniczno-samochodowych – klucze YATO wytrzymają pracę nawet w ekstremalnie trudnych warunkach pod dużymi obciążeniami. 
 

K

lucze z kompletu posiadają rozmiary od 6 do 32 mm. Są to klucze płasko-oczkowe o chromowanej powierzchni i wykończeniu satynowym. Sprzedawane są w plastikowym opakowaniu z logiem producenta.

K

lucze YATO cechują się odchyloną płaszczyzną roboczą o 15% ułatwiającą manewrowanie kluczem podczas pracy, a także specjalnym profilem zębów podnoszącym maksymalny poziom dokręcania o 25% bez uszkodzenia nakrętki. Dzięki satynowemu wykończeniu nawet bardzo zanieczyszczony klucz olejem nie wyślizgnie nam się z rąk podczas dokręcania śrub. Każdy z kluczy został doskonale wykalibrowany i posiada zabezpieczenie antykorozyjne. Klucze posiadają 12-kątną końcówkę i są kute matrycowo.

 
Według wielu użytkowników klucze YATO recenzowane są jako narzędzia poręczne, użyteczne i niezwykle wytrzymałe. Nie zdarzyło się jeszcze by złamały się podczas niezwykle ciężkiej pracy pod naciskiem. Wykonane zostały przemyślanie i praca nimi to czysta przyjemność. Cena niestety za cały komplet nie należy do niskich – musimy liczyć się z wydatkiem przekraczającym kwotę 400 złotych. Jednak za tą, według wielu osób, wysoką cenę nie znajdziecie lepszych kluczy – ocena szóstka!
 
 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)