Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Kosiarka spalinowa AL-KO Classic 4.65 SP-B Plus

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: AL-KO Classic 4.65 SP-B Plus
 
Producent: AL-KO
 
Klasyfikacja: kosiarki spalinowe
 
Specyfikacja: pojemność: 140 ccm, pojemność kosza: 65 litrów
 
Maszyny:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


wydajny silnik Briggs&Stratton o pojemności 140 ccm

Minusy


wysoka cena


Kosiarka spalinowa Classic 4.65 SP-B Plus marki AL-KO jest urządzeniem, któremu nie straszne są żadne warunki. Konstrukcja wraz z idealnie dobranymi podzespołami zapewnia wysoką użyteczność oraz jakość wykonania, zapewniając trawnikowi właściwą pielęgnację. Kosiarkę AL-KO wyposażono w napęd oraz centralną, 7-stopniową regulację wysokości koszenia od 30 mm do 80 mm. Dopełnieniem komfortu pracy jest funkcja 3 w 1 […]

0
Opublikowany 18 kwietnia 2016 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest kosiarka spalinowa firmy AL-KO – model z linii Classic oznaczony jako 4.65 SP-B Plus. Kosiarka pomimo tego, że pochodzi z oferty mniej znanego producenta oparta jest na powszechnie znanym, wydajnym i niezawodnym silniku firmy Briggs&Stratton o pojemności 140 ccm. O tym, czym jeszcze charakteryzuje się opisywane urządzenie dowiecie się szerzej już za moment. Zaczynajmy!
 

kosiarka al-ko opinie

Kosiarka spalinowa Classic 4.65 SP-B Plus marki AL-KO jest urządzeniem, któremu nie straszne są żadne warunki. Konstrukcja wraz z idealnie dobranymi podzespołami zapewnia wysoką użyteczność oraz jakość wykonania, zapewniając trawnikowi właściwą pielęgnację. Kosiarkę AL-KO wyposażono w napęd oraz centralną, 7-stopniową regulację wysokości koszenia od 30 mm do 80 mm. Dopełnieniem komfortu pracy jest funkcja 3 w 1 umożliwiająca jednocześnie mielenie, zbieranie do kosza oraz boczny wyrzut trawy.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanej kosiarki AL-KO Classic 4.65 SP-B Plus, jak już wspomniałem we wstępie posiada ona wydajny silnik Briggs&Stratton serii 500 E o pojemności 140 cm3. Łatwe manewrowanie kosiarką zapewniają ergonomiczny uchwyt prowadzący oraz łożyskowane kółka jezdne. Całość konstrukcji urządzenia wykonana została ze stali pokrytej powłoką antykorozyjną. Kosiarka pozwala na koszenie pasa trawy o szerokości 46 centymetrów. Minimalna rekomendowana powierzchnia trawnika wynosi 1400 m2. Dużym atutem urządzenia jest też zastosowanie pojemnego 65 litrowego kosza na skoszoną trawę.

 
Kosiarka AL-KO Classic 4.65 SP-B Plus pod względem ceny nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym. Kwota niespełna 1200 złotych jest nieco zbyt wysoka dla przeciętnego użytkownika. Jeśli jednak poszukujemy dobrego narzędzia sprawdzającego się w każdych warunkach, nawet przy mokrej i wysokiej trawie to na pewno będziemy zadowoleni. Ocena ogólna – piątka z minusem za cenę.
 

Zapraszam do komentowania wpisu i własnej oceny produktu.

Zdjęcia

kosiarka alko opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 
zobacz też filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)