Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Kosiarka spalinowa LIDER GK53SB190N

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: LIDER GK53SB190N
 
Producent: LIDER
 
Klasyfikacja: kosiarki spalinowe
 
Specyfikacja: pojemność: 189 ccm, kosz: 60 litrów
 
Maszyny:
 
Nasza ocena
4.0


Wasza ocena
5 wszystkich głosów

 

Plusy


wydajny silnik Subaru 189 ccm, imponująca szerokość koszenia

Minusy


zdecydowanie zbyt wysoka cena


Kosiarka spalinowa LIDER GK53SB190N jest urządzeniem niezawodnym w każdych warunkach. Konstrukcja i zastosowane wysokiej klasy podzespoły są gwarancją właściwej pielęgnacji trawnika. Kosiarkę LIDER wyposażono w napęd samojezdny z regulacją prędkości. Dopełnieniem komfortu pracy jest funkcja 4 w 1 umożliwiająca jednocześnie mielenie, zbieranie do kosza oraz boczny wyrzut trawy. Urządzenie spełnia też wszelkie atesty pozwalające na zakwalifikowanie go do grupy produktów przyjaznych środowisku. […]

1
Opublikowany 7 maja 2016 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest kosiarka spalinowa zdobywającej coraz większą popularność marki LIDER – model oznaczony jako GK53SB190N. Kosiarka napędzana jest wydajnym silnikiem firmy Subaru o dużej pojemności 189 ccm. Już teraz można wywnioskować, że kosiarka LIDER skrywa w sobie naprawdę duży potencjał. Przyjrzyjmy się bliżej jej możliwościom. Zaczynajmy!

 

604730_1

Kosiarka spalinowa LIDER GK53SB190N jest urządzeniem niezawodnym w każdych warunkach. Konstrukcja i zastosowane wysokiej klasy podzespoły są gwarancją właściwej pielęgnacji trawnika. Kosiarkę LIDER wyposażono w napęd samojezdny z regulacją prędkości. Dopełnieniem komfortu pracy jest funkcja 4 w 1 umożliwiająca jednocześnie mielenie, zbieranie do kosza oraz boczny wyrzut trawy. Urządzenie spełnia też wszelkie atesty pozwalające na zakwalifikowanie go do grupy produktów przyjaznych środowisku.

Jeśli chodzi o dane techniczne recenzowanej kosiarki LIDER GK53SB190N, jak już wspomniałem we wstępie posiada ona wydajny silnik Subaru o pojemności 189 cm3. Łatwe manewrowanie kosiarką zapewniają ergonomiczny uchwyt prowadzący oraz łożyskowane kółka jezdne. Całość konstrukcji urządzenia wykonana została ze stali. Imponującym faktem jest to, że kosiarka LIDER pozwala na skoszenie pasa trawy o szerokości aż 53 centymetrów – pozwala to na zdecydowanie większą efektywność pracy w porównaniu do konkurencyjnych kosiarek. Minimalna rekomendowana powierzchnia trawnika wynosi 2000 m2. Dużym atutem urządzenia jest też zastosowanie pojemnego 60 litrowego kosza na skoszoną trawę.

 
Kosiarka LIDER GK53SB190N pod względem ceny rozczarowuje. 1300 złotych to zbyt wysoka cena dla zwykłego Kowalskiego. Wysoką cenę tłumaczyć może jednak fakt, iż nie jest to urządzenie zwyczajne, które można porównywać do tanich kosiarek z marketów. Doskonała wydajność, ergonomiczne prowadzenie i szybsza bardziej efektywna praca – to tylko część atutów urządzenia. O reszcie sami musicie się przekonać po zakupie, do którego gorąco zachęcam. Ocena ogólna – piątka z minusem za cenę.
 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Daniel Ef

    Taką posiadam, i jestem zadowolony, co prawda mam nie duży obszar roboczy -- trawnik około 50m2 kosiarka daje sobie radę !

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)