Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Młotek blacharski PICARD

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Młotek blacharski z tworzywa prostokątny PICARD
 
Producent: PICARD
 
Klasyfikacja: narzędzia ręczne
 
Specyfikacja: wymiary: 155x85x35 mm, waga: 0,6 kg
 
Narzędzia:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


wygodne i lekkie narzędzie

Minusy


cena


  Młotek blacharski PICARD to wygodne w użyciu i niezwykle poręczne narzędzie przeznaczone do precyzyjnej obróbki blachy. Produkt firmy PICARD swe zastosowanie znajdzie również podczas wykonywania lekkich prac blacharskich (np. delikatnych poprawek blacharskich samochodów). Młotek PICARD charakteryzuje się obuchem w kształcie prostokątnym o doskonałych właściwościach technicznych, wykonanym ze specjalnego, plastycznego materiału. Trzon narzędzia został z kolei w […]

0
Opublikowany 5 stycznia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem jest prostokątny młotek blacharski marki PICARD. Produkt wykonany został z tworzywa sztucznego, rękojeść drewniana. Całkowita masa narzędzia wynosi 600 gramów.

 

 

Młotek blacharski PICARD to wygodne w użyciu i niezwykle poręczne narzędzie przeznaczone do precyzyjnej obróbki blachy. Produkt firmy PICARD swe zastosowanie znajdzie również podczas wykonywania lekkich prac blacharskich (np. delikatnych poprawek blacharskich samochodów). Młotek PICARD charakteryzuje się obuchem w kształcie prostokątnym o doskonałych właściwościach technicznych, wykonanym ze specjalnego, plastycznego materiału. Trzon narzędzia został z kolei w całości wytoczony z drewna.

W

arto także wspomnieć o aspektach stricte technicznych recenzowanego produktu. Obuch młotka charakteryzuje się wymiarami: 35 milimetrów długości x 155 milimetrów szerokości. Trzon narzędzia posiada zaś długość 85 milimetrów. Dzięki prostokątnym kształtom obucha i kompaktowym wymiarom narzędzia, świetnie sprawdzi się ono przy wykonywaniu prac blacharskich w trudno dostępnych miejscach. Ponadto niewielka waga młotka – 0,6 kilograma – sprawia, że podczas pracy ręka nie męczy się i kontakt z nim to czysta przyjemność.

 
Młotek blacharski PICARD posiada 12 miesięczną gwarancję producenta. Cenowo przedstawia się średnio – za niższą kwotę zakupić można narzędzie o podobnych właściwościach – najniższa znaleziona przeze mnie oferta w sieci to 91,73 złotych. Ocena ogólna: czwórka z plusem!
 

Zapraszam do komentowania wpisu i własnej oceny produktu!

 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)