Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Myjka ciśnieniowa Nilfisk C 100.5-5

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Nilfisk C 100.5-5
 
Producent: Nilfisk
 
Klasyfikacja: myjki ciśnieniowe
 
Ogród:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
5 wszystkich głosów

 

Plusy


bogate wyposażenie, niska cena, poręczne urządzenie łatwe w użytkowaniu

Minusy


brak


Nilfisk C 100.5-5 to niewielka i poręczna myjka wysokociśnieniowa dla każdego, kto chciałby wykonać podstawowe prace czyszczące. Przeznaczona jest do lekkich prac w otoczeniu domu – świetnie nadaje się do mycia pojazdów, czyszczenia kamiennych elewacji, tarasów, mebli ogrodowych, etc. Mała waga czyni produkt niezwykle mobilnym, zaś niewielkie gabaryty pozwalają na przechowywanie go praktycznie w każdym […]

1
Opublikowany 9 kwietnia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest myjka ciśnieniowa mniej znanej firmy Nilfisk – model C 100.5-5. Myjka stanowi godną (i niedrogą) alternatywę dla niezwykle popularnych urządzeń czyszczących marki Karcher. Zaczynajmy
 

Nilfisk C 100.5-5 to niewielka i poręczna myjka wysokociśnieniowa dla każdego, kto chciałby wykonać podstawowe prace czyszczące. Przeznaczona jest do lekkich prac w otoczeniu domu – świetnie nadaje się do mycia pojazdów, czyszczenia kamiennych elewacji, tarasów, mebli ogrodowych, etc. Mała waga czyni produkt niezwykle mobilnym, zaś niewielkie gabaryty pozwalają na przechowywanie go praktycznie w każdym miejscu.

Jeśli chodzi o zainstalowane udogodnienia to produkt został wyposażony między innymi w system CLICK&CLEAN do bezproblemowego podłączania i wymiany dysz, automatyczny START/STOP (włącza pompę w momencie naciśniecia spustu i automatycznie zatrzymuje w chwili jego zwolnienia) oraz Patio cleaner. Myjka wyróżnia się kompaktową budową i pionową konstrukcją dzięki czemu łatwa możemy ją przetransportować. Wykorzystana w urządzeniu pompa została wykonana z wysokiej jakosci aluminium co zapewnia jej solidność i wytrzymałość na dlugie lata pracy.

DANE TECHNICZNE RECENZOWANEGO PRODUKTU:

DŁUGOŚĆ PRZEWODU (M) 5
NAPIĘCIE (V) 230
MOC ZNAMIONOWA SILNIKA 1.3 KW
POBÓR MOCY (A) 5,7
PRZEPŁYW WODY QMAKS./QIEC L/H 440 – 320
CIŚNIENIE POMPY (BAR/MPA) max. 100 / max. 10
DŁUGOŚĆ WĘŻA (M) 5
MAKS. TEMPERATURA WLOTU 40°C
WYMIARY DŁ. X SZER. X WYS. 180x240x465mm
CIĘŻAR (KG) 6.6

 

Warto powiedzieć na zakończenie kilka słów o załączonym bardzo bogatym wyposażeniu standardowym. Znajdziemy w nim między innymi: złącze i przewód wysokiego ciśnienia, przewód elektryczny, lanca rozpylacza, dysza Tornado®, dysza Powerspeed®, rozpylacz pianowy CLICK&CLEAN, pistolet natryskowy z urządzeniem blokującym, przyrząd do czyszczenia dyszy, uchwyt na pistolet natryskowy i dyszę, uchwyt na kabel elektryczny, klucz imbusowy sześciokątny oraz czyścik Patio Cleaner.

 
Cenowo produkt przedstawia się bardzo atrakcyjnie i możemy go nabyć za kwotę niespełna 400 złotych na portalach aukcyjnych. Producent na myjkę Nilfisk C 100.5-5 udziela aż 5-letniej gwarancji! Ocena ogólna nie pozostawia złudzeń – szóstka z plusem!
 

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

  

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy także aktualną ofertę innych producentów


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Ania i Marcin

    Raczej bym nie zaryzykował zakupu

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)