Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Myjka ciśnieniowa STERWINS HPC2

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: STERWINS HPC2
 
Producent: STERWINS
 
Klasyfikacja: myjki ciśnieniowe
 
Specyfikacja: moc: 1800 W, zasilanie: 230V, długość przewodu: 6 metrów
 
Ogród:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
9 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka wydajność, szerokie wyposażenie dodatkowe

Minusy


brak


Urządzenie wysokociśnieniowe STERWINS HPC2 to produkt umożliwiający bezproblemowe mycie bezdotykowe. W wyposażeniu standardowym oferowanym przez producenta myjki STERWINS znajdziemy pistolet spryskujący, lancę z dyszą regulowaną, lancę obrotową oraz szczotkę obrotową. Dopłacając dosłownie 10-15 złotych możemy też nabyć urządzenie w zestawie ze specjalistycznym szamponem samochodowym (1 litr) bądź z uniwersalnym środkiem czyszczącym od producenta (5 litrów). Produkt STERWINS HPC2 jest bardzo […]

0
Opublikowany 10 czerwca 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem jest myjka ciśnieniowa marki STERWINS, specjalizującej się w narzędziach i urządzeniach przeznaczonych dla domu i ogrodu. Model, który dziś trafił pod moją redakcyjną lupę oznaczony jest jako HPC2. Dowiedzmy się zatem co kryje się pod tymi zdawkowymi symbolami. Zaczynajmy recenzję!
 

Urządzenie wysokociśnieniowe STERWINS HPC2 to produkt umożliwiający bezproblemowe mycie bezdotykowe. W wyposażeniu standardowym oferowanym przez producenta myjki STERWINS znajdziemy pistolet spryskujący, lancę z dyszą regulowaną, lancę obrotową oraz szczotkę obrotową. Dopłacając dosłownie 10-15 złotych możemy też nabyć urządzenie w zestawie ze specjalistycznym szamponem samochodowym (1 litr) bądź z uniwersalnym środkiem czyszczącym od producenta (5 litrów).

Produkt STERWINS HPC2 jest bardzo dobrze wykonany, a swą jakością potrafi przyćmić i zostawić w tyle nawet najbardziej renomowanych producentów sprzętu z tego segmentu (domyślni Czytelnicy na pewno wiedzą co mam na myśli). Produkt przeznaczony jest w głównej mierze do regularnego mycia i czyszczenia rowerów, samochodu, mebli i urządzeń ogrodowych oraz budowlanych, a także średniej wielkości tarasów, elewacji, ogrodzeń i dachów. Myjka STERWINS wyposażona została w pompę samozasysającą z bębnem wykorzystującą zwijanie ciśnieniowe.

Warto również rzucić okiem na dane techniczne opisywanego produktu. Urządzenie wysokociśnieniowe STERWINS HPC2 waży dokładnie 13 kilogramów i cechuje się wymiarami 30 x 30 x 80 centymetrów. Produkt charakteryzuje się maksymalnym ciśnieniem tłoczonej wody rzędu 135 bar, a samą wydajność tłoczenia ocenia się z kolei na 420 litrów na godzinę. Ciśnienie robocze myjki STERWINS mianowane jest zaś na 90 bar. Maksymalna zalecana temperatura doprowadzanej do myjki wody to 40 stopni Celsjusza. Zastosowany w urządzeniu silnik to wydajna 1800 watowa jednostka. Pompa myjki wykonana została w całości z aluminium. Ponadto HPC2 wyposażone jest w 6 metrowy wąż wysokociśnieniowy oraz zbiornik na środek czyszczący. Producent udziela na swój sprzęt 3 letniego okresu gwarancji.

 
Produkt STERWINS HPC2 to urządzenie wydajne i niezwykle proste w użyciu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi wyposażenia standardowego praca myjką to czysta przyjemność. Cenowo urządzenie prezentuje się całkiem dobrze – za opisywany w dzisiejszej recenzji model zapłacimy kwotę 588 złotych. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 zobacz koniecznie filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy także aktualną ofertę innych producentów


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)