Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Odkurzacz ogrodowy Black & Decker GW3050

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Black & Decker GW3050
 
Producent: Black & Decker
 
Klasyfikacja: odkurzacze ogrodowe
 
Specyfikacja: Moc pobierana 3000 W Objętość zasysana na min. 14 m3 Prędkość wydmuchu 230 - 418 km/godz. System ssania/wydmuchu 2 dysze Ostrza rozdrabniające Tak Objętość po zmieleniu 16:1 Pojemność zbiornika 50 l Masa 3.7/4.9 kg Pas do przenoszenia Tak Natężenie hałasu 106 dB Druga rękojeść Tak
 
Maszyny:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


wygoda obsługi, wysoka wydajność, atrakcyjna cena

Minusy


brak


Odkurzacz ogrodowy Black & Decker GW3050 wyposażony został w silnik o imponującej mocy 3000 W. Urządzenie to bez trudu poradzi sobie z oczyszczaniem powierzchni ogrodu z liści, trawy i innych odpadów. Zainstalowany w odkurzaczu system bezpośredniego odsysania liści w całości eliminuje kłopot w postaci opróżniania worka – pozwala to utrzymanie nieskazitelnego porządku jak najniższym kosztem […]

0
Opublikowany 13 listopada 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest odkurzacz ogrodowy marki Black & Decker – model o oznaczeniu GW3050.
 

Odkurzacz ogrodowy Black & Decker GW3050 wyposażony został w silnik o imponującej mocy 3000 W. Urządzenie to bez trudu poradzi sobie z oczyszczaniem powierzchni ogrodu z liści, trawy i innych odpadów. Zainstalowany w odkurzaczu system bezpośredniego odsysania liści w całości eliminuje kłopot w postaci opróżniania worka – pozwala to utrzymanie nieskazitelnego porządku jak najniższym kosztem czasu. Zainstalowany kosz na odpady o pojemności 50 litrów w pełni wystarcza do zamierzonych urządzeniu zastosowań. Jeśli chodzi o samo czyszczenie to przebiega ono sprawnie i na najwyższym poziomie. Szczególny wpływ na taką kolej rzeczy ma między innymi prędkość wydmuchu mianowana na zawrotne 418 km/h.  Zapewnia to bezproblemowe wykonanie nawet najcięższych prac porządkowych. Spoglądając na proces czyszczenia od strony technicznej urządzenia warto zwrócić szczególną uwagę na wytrzymały metalowy wiatrak zwiększający przeływ powietrza i objętość rozdrabniania, przy jednoczesnym zachowaniu jak najmniejszego poziomu generowanego hałasu. Jego natężenie jest jednak zbyt duże i bardzo uciążliwe – wynosi odpowiednio 106 dB.

Patrząc na produkt od strony praktycznej można powiedzieć, iż radzi on sobie doskonale w każdych warunkach i teoretycznie z każdym rodzajem odpadów. Zainstalowany w jego konstrukcji skrobak umożliwia usuwanie mokrych i uporczywych odpadków. Noże rozdrabniające o wysokiej wydajności pozwalają na zmniejszenie objętości zebranych liści, zaś w ten sposób przygotowany materiał staje się doskonałym surowcem do sporządzania kompostu. Odkurzanie przy użyciu GW3050 jest bardzo proste – obsługa nie jest skomplikowana, a niska waga (3,7 kg) i łatwość manewrowania zapewniają wygodę użytkowania. Urządzenie wyposażono także w pas dodatkowo zapewniający jego pełną mobilność.

 
Odkurzacz ogrodowy Black & Decker GW3050 jest nie tylko urządzeniem wydajnym, ale jest także urządzeniem bardzo atrakcyjnym cenowo. Kwotę, jaką musimy dysponować by pozwolić sobie na jego zakup to niespełna 400 złotych. Za wydajność, prostotę obsługi i idealnie zachowany stosunek ceny do jakości wystawiam najwyższą ocenę – szóstkę!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

 

Zdjęcia


Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Odkurzacz ogrodowy Black & Decker GW3050

 

 zobacz też filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Black&Decker


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)