Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Opryskiwacz plecakowy GARDENA Comfort 12 l

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Opryskiwacz plecakowy GARDENA Comfort 12L
 
Producent: GARDENA
 
Klasyfikacja: opryskiwacze, sprzęt ogrodniczy
 
Specyfikacja: pojemność zbiornika - 12l
 
Ogród: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


wymienialny system pompowania, komfortowa obsługa, filtr przy korku wlewu wyłapujący zanieczyszczenia

Minusy


brak


Opryskiwacz plecakowy GARDENA Comfort jak już wyżej wspomniałem cechuje się pojemnością zbiornika mianowaną na 12 litrów. Produkt świetnie odnajduje się podczas rozpylania dużych ilości oprysków. Sprawia to, że urządzenie doskonale sprawdzi się w przypadku pielęgnacji roślin zarówno w dużych ogrodach przydomowych, jak i w przypadku małych ogródków działkowych.Przy jego pomocy możemy również poddawać pracom zabezpieczającym […]

0
Opublikowany 20 sierpnia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem jest plecakowy opryskiwacz bardzo popularnej marki sprzętu ogrodniczego GARDENA. Model, który trafił na nasz “redakcyjny stół laboratoryjny” pochodzi z linii Comfort i charakteryzuje się 12 litrową pojemnością zbiornika. O tym, co jeszcze wyróżnia go spośród konkurencyjnych produktów dowiecie się z tego wpisu. Zaczynajmy!  
 

Opryskiwacz plecakowy GARDENA Comfort jak już wyżej wspomniałem cechuje się pojemnością zbiornika mianowaną na 12 litrów. Produkt świetnie odnajduje się podczas rozpylania dużych ilości oprysków. Sprawia to, że urządzenie doskonale sprawdzi się w przypadku pielęgnacji roślin zarówno w dużych ogrodach przydomowych, jak i w przypadku małych ogródków działkowych.Przy jego pomocy możemy również poddawać pracom zabezpieczającym przed szkodnikami drzewa i krzewy owocowe, a także winorośle.

Jeśli chodzi o aspekty praktyczno-techniczne opisywanego produktu, charakteryzuje się on szeregiem czynników wpływających na komfort wykonywanej pracy. Zaliczyć do nich możemy między innymi sam kształt pojemnika opryskiwacza (w formie kanistra) czy też zainstalowane do niego pasy nośne wyposażone w specjalne podkładki. Jeżeli chodzi o samą wykonywaną pracę opryskiwaczem, duży wpływ na nią wywiera zainstalowanie teleskopowej lancy zraszającej z metalową, w pełni regulowaną dyszą. Zapewnia to odpowiednio duży promień zraszania. System pompowania opryskiwacza GARDENA jest w pełni wymienialny – zasługuje to na duży plus. Do innych udogodnień zaliczyć możemy również zintegrowany uchwyt usprawniający obsługę i użytkowanie opryskiwacza, duży otwór wlewowy z sitkiem wychwytującym zanieczyszczenia oraz uchwyt na lancę zraszającą. Należy także nadmienić, iż opryskiwacz plecakowy GARDENA Comfort jest przystosowany zarówno dla osób lewo, jak i praworęcznych – co czyni jego obsługę jeszcze bardziej intuicyjną i komfortową.

 
Ergonomiczny opryskiwacz plecakowy GARDENA Comfort w większości sklepów dystrybuujących produkty tej marki kosztuje niespełna 360 złotych. Jest to więc całkiem przystępna kwota, jak za produkt o tak szerokich możliwościach. Ocena ogólna – szóstka. 
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia


Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Źródła: GrafikaGoogle, GARDENA


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)