Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Pilarka HUSQVARNA 135

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: HUSQVARNA 135
 
Producent: HUSQVARNA
 
Klasyfikacja: pilarki
 
Specyfikacja: waga: 4,4 kg, moc silnika: 1,5 kW, długość prowadnicy: 16"
 
Narzędzia:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
37 wszystkich głosów

 

Plusy


idealne narzędzie do prac przydomowych w dobrej cenie

Minusy


dość hałaśliwa


Pilarka HUSQVARNA 135 to doskonały wybór dla tych z Was, którzy poszukują pilarki łatwej w uruchomieniu i obsłudze, o dobrych parametrach, a jednocześnie nie obciążającej w większym stopniu domowego budżetu. Co wyróżnia opisywane narzędzie? Na szczególne wyróżnienie zasługuje zastosowany weń silnik X-Torq ® zapewniający realnie mniejsze zużycie paliwa i emisję spalin do otoczenia. Kolejną z innowacji niespotykanych […]

0
Opublikowany 18 sierpnia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest pilarka renomowanej szwedzkiej marki HUSQVARNA – model 135 przeznaczony do niewielkich prac w domu i ogrodzie. To niepozorne, lekkie narzędzie skrywa w sobie naprawdę monstrualne możliwości. Zresztą – sami sprawdźcie. Zaczynajmy!
 

4c12737b

Pilarka HUSQVARNA 135 to doskonały wybór dla tych z Was, którzy poszukują pilarki łatwej w uruchomieniu i obsłudze, o dobrych parametrach, a jednocześnie nie obciążającej w większym stopniu domowego budżetu. Co wyróżnia opisywane narzędzie? Na szczególne wyróżnienie zasługuje zastosowany weń silnik X-Torq ® zapewniający realnie mniejsze zużycie paliwa i emisję spalin do otoczenia. Kolejną z innowacji niespotykanych u żadnego z konkurencyjnych producentów pilarek jest system Air Injection. Dosłownie mówiąc Air Injection to nic innego jak cyrkulacja powietrza wykorzystująca siłę odśrodkową wentylatora. Korzyścią wynikającą z takiego rozwiązania są zdecydowanie rzadsze wymiany filtrów oraz płynniejsza praca silnika.

HUSQVARNA 135 wyposażona została również w szereg innych drobnych udogodnień wpływających na ergonomię pracy. Szybka regulacja łańcucha i zespolona dźwignia wyłącznika zapłonu, a także specjalna pompka paliwowa dają gwarancję bezproblemowego uruchamiania urządzenia za każdym razem. Dołączając do tego linki ułatwiające ścinkę i obalanie drzewa w określonym kierunku otrzymujemy kawał solidnie skonstruowanej pilarki o imponujących możliwościach.

0_0_productGfx_9ca58b831baf966f18fef023967d9171

 

Jak przystało na moje recenzje także i tym razem nie może w niej zabraknąć specyfikacji technicznej opisywanego produktu. Nie przedłużając – sytuacja przedstawia się następująco: pojemność zastosowanego weń cylindra wynosi 40,9 cm3, silnik charakteryzuje się mocą 1,5 kW i prędkością przy maksymalnej mocy 9000 obr./min. Pilarka HUSQVARNA 135 wyposażona została w zbiornik paliwa o pojemności 0,37 lit. Co do zużycia paliwa klaruje się ono na bardzo optymalnym poziomie 652 g/kWh. Jeśli chodzi o smarowanie pilarki to w jej konstrukcji znalazło się również miejsce na zbiornik oleju o pojemności 0,25 lit i automatyczną pompę paliwową. Zastosowana w narzędziu prowadnica ma długość 16 cali. Urządzenie jest bardzo poręczne i waży dokładnie 4,4 kilograma. Jest za to dość hałaśliwe – generowany przezeń maksymalny hałas mianowany jest na porażające 114 dB.

 
Na produkt o tak bogatej specyfikacji warto przeznaczyć każde pieniądze. W tym wypadku nie wydamy ich jednak zbyt wiele – cena niespełna tysiąca złotych jest w pełni adekwatna do jakości recenzowanej pilarki HUSQVARNA 135. Ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Husqvarna_chainsaw_2209904b

Zdjęcia

HUSQVARNA 135 opinie

HUSQVARNA 135 opinie
HUSQVARNA 135 sklep

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Husqvarna 135

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

>

 zobacz filmy naszego autorstwa.

Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)