Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Pilarka spalinowa GARDETECH C-45

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: GARDETECH C-45
 
Producent: GARDETECH
 
Klasyfikacja: pilarki spalinowe
 
Specyfikacja: waga: 6,2 kg
 
Narzędzia: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


wysoka moc, bardzo dobre parametry, niska cena, fachowy serwis

Minusy


można natrafić na awaryjne egzemplarze


Pilarka GARDETECH C-45 to narzędzie wyposażone w spalinowy silnik o pojemności 45 cm3 oraz mocy 2,3 KM (1,7 kW). Urządzenie dedykowane jest miłośnikom ogrodów pełnych drzew. Dzięki zastosowaniu długiej prowadnicy oraz dużej mocy i pojemności silnika można bezproblemowo przycinać nawet najgrubsze gałęzie i zaopatrzyć w drewno opałowe duże gospodarstwo domowe. Urządzenie, choć bardzo tanie, kryje w sobie ogrom możliwości. Jego […]

0
Opublikowany 4 kwietnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest pilarka mniej znanego producenta GARDETECH, specjalizującego się w segmencie medium price. Urządzenie, którym się dzisiaj zajmę to model C-45 przeznaczony do podstawowych zastosowań. Jesień w pełni, zima tuż, tuż – warto zadbać o przygotowanie drewna opałowego. Sprawdźmy zatem, czy GARDETECH C-45 nam w tym pomoże! Zaczynajmy.
 

Pilarka GARDETECH C-45 to narzędzie wyposażone w spalinowy silnik o pojemności 45 cm3 oraz mocy 2,3 KM (1,7 kW). Urządzenie dedykowane jest miłośnikom ogrodów pełnych drzew. Dzięki zastosowaniu długiej prowadnicy oraz dużej mocy i pojemności silnika można bezproblemowo przycinać nawet najgrubsze gałęzie i zaopatrzyć w drewno opałowe duże gospodarstwo domowe.

pilarka-spalinowa-c-45-gardetech,main

Urządzenie, choć bardzo tanie, kryje w sobie ogrom możliwości. Jego podstawowe atuty to: wysoka moc silnika, długa prowadnica oraz automatyczne smarowanie łańcucha. Zabrakło natomiast takich udogodnień jak chociażby beznarzędziowy system napinania i wymiany łańcucha. Za taką kwotę nie wymagajmy jednak cudów i gruszek na wierzbie. Produkt GARDETECH C-45 jest bardzo solidny.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanej pilarki, GARDETECH C-45 wyposażono w prowadnicę o długości 40 centymetrów i łańcuch o podziałce 3/8″ i prędkości przesuwu 18,3 metra na sekundę. Łańcuch tnący charakteryzuje się 66 wzmacnianymi ogniwami oraz 33 zębami tnącymi. Pilarka nie obciąża w większym stopniu operatora podczas pracy, zaś jej obsługa jest bardzo intuicyjna. C-45 waży dokładnie 6,2 kilograma, zaś poziom generowanych przez nią drgań utrzymany jest na dość wysokim poziomie 12 m/s2. Maksymalny poziom hałasu wytwarzanego przez pilarkę mianowany jest na 82,14 decybela – jest to jedna z cichszych pilarek dostępnych na rynku.

Co do zasilania urządzenia, mieszankę paliwową zaleca się stosować w proporcjach 1:25 (paliwo/olej). Zbiorniki na paliwo i olej posiadają odpowiednio pojemność: 0,55 litra (w przypadku paliwa) oraz 0,26 litra (w przypadku oleju). Producent udziela na produkt dwuletniej gwarancji.

 
Cenowo produkt marki GARDETECH wypada nadzwyczaj dobrze. Cena za zestaw (pilarka, prowadnica, łańcuch tnący oraz uniwersalny klucz) wynosi zaledwie 239 złotych. Za produkt o tak wysokich możliwościach kwota nawet 100 złotych droższa wydaje się śmiesznie mała. Problemem może być tutaj dość duża awaryjność pierwszej wypuszczonej serii urządzeń na rynek – spotykano się z takimi wadami jak niedziałające sprzęgło czy gubienie oleju. Na korzyść producenta przemawia jednak profesjonalna obsługa serwisowa. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

piła łańcuchowa GARDETECH C-45

pilarka spalinowa GARDETECH C-45

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 zobacz też filmy naszego autorstwa.Teraz łatwiej: 123budujemy.com

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

 


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)