Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Pilarka spalinowa PARTNER 340S

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: PARTNER 340S
 
Producent: PARTNER
 
Klasyfikacja: pilarki spalinowe
 
Specyfikacja: moc: 1,9 KM, długość prowadnicy 35 cm
 
Narzędzia:
 
Nasza ocena
4.0


Wasza ocena
6 wszystkich głosów

 

Plusy


dobra cena, silnik o przyzwoitej mocy wystarczający do zastosowań domowych

Minusy


brak


Pilarka PARTNER 340S to narzędzie wyposażone w spalinowy silnik o przyzwoitej mocy 1,9 KM. Urządzenie doskonale sprawdza się podczas pielęgnacji krzewostanów czy przycinki gałęzi. Śmiało możemy je również wykorzystać przy cięciu średniego i grubego drewna. Mocny i wydajny silnik spalinowy pozwala na w pełni precyzyjne, proste cięcie. Niewielkie wymiary umożliwiają wygodną pracę, zaś wysoka jakość wykonania zapewnia długą i […]

1
Opublikowany 1 lipca 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest spalinowa pilarka łańcuchowa marki PARTNER, specjalizującej się w segmencie medium price. Urządzenie, które poddało się mojemu redakcyjnemu oku to model oznaczony jako 340S przeznaczony do podstawowych zastosowań. Przyjrzyjmy się bliżej czy produkt jest wart polecenia. Zaczynajmy!
 

578920_1

Pilarka PARTNER 340S to narzędzie wyposażone w spalinowy silnik o przyzwoitej mocy 1,9 KM. Urządzenie doskonale sprawdza się podczas pielęgnacji krzewostanów czy przycinki gałęzi. Śmiało możemy je również wykorzystać przy cięciu średniego i grubego drewna. Mocny i wydajny silnik spalinowy pozwala na w pełni precyzyjne, proste cięcie. Niewielkie wymiary umożliwiają wygodną pracę, zaś wysoka jakość wykonania zapewnia długą i trwałą eksploatację urządzenia. Pilarka PARTNER 340S wyposażona jest w beznarzędziowy system napinania i wymiany łańcucha, co znacznie ułatwia jej obsługę. Zastosowana w niej łożyskowana prowadnica pozwala na pewne cięcie drewna nawet w ekstremalnych warunkach.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanej pilarki, PARTNER 340S wyposażono ją jak już wyżej wspomniałem w silnik o mocy 1,9 KM (1,4 kW) oraz w łożyskowaną prowadnicę o długości 35 centymetrów. Pilarka jest intuicyjna w obsłudze, a manewrowanie nią nie powinno sprawić problemów nawet mniej silnym osobom. 340S waży dokładnie 4,5 kilograma. W konstrukcji urządzenia zabrakło niestety okienka kontrolnego oleju. Całość jest dość dobrze spasowana, konstrukcja urządzenia jest ergonomiczna i nie budzi zastrzeżeń. Pojemność zastosowanego w narzędziu zbiornika paliwa wynosi 0,25 litra, zaś pojemność zbiornika oleju to odpowiednio 0,15 litra. Producent udziela na produkt dwuletniego okresu gwarancji.

 
Cenowo produkt firmy PARTNER wypada bardzo dobrze – na jego zakup musimy przeznaczyć kwotę 380 złotych. W przypadku zastosowań domowych pilarka powinna spełnić pokładane w niej oczekiwania. Do zastosowań profesjonalnych warto wybrać urządzenie o wyższej mocy. Ocena ogólna – czwórka.
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

pilarka PARTNER 340S opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Pilarka łańcuchowa Partner 340s

 

 zobacz też filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Franek

    Sklep Trol posiada rozbudowaną oraz bardzo atrakcyjną ofertę rozwiązań przeznaczonych do cięcia. W naszym asortymencie znajdują się między innymi sekatory Bahco, prowadnice i łańcuchy Oregon, czy specjalne bębny sprzęgła.

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)