Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Rozdrabniarka do gałęzi Black and Decker GS2400

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Black & Decker GS2400
 
Producent: Black & Decker
 
Klasyfikacja: rozdrabniarki do gałęzi, elektronarzędzia
 
Specyfikacja: waga: 26,5 kg, pojemność zbiornika: 35 l, moc silnika: 2400 W
 
Maszyny:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


dobry stosunek jakości do ceny, solidne wykonanie, mocny silnik

Minusy


brak


Rozdrabniarka do gałęzi Black&Decker GS2400 to urządzenie wyposażone w imponujący, indukcyjny silnik o mocy 2400 W. Oprócz doskonałych osiągów cechuje się on również stosunkowo cichą pracą – generuje hałas na poziomie 67 decybeli. Urządzenie swoje zastosowanie znajdzie podczas cięcia i rozdrabniania wszelkiego rodzaju gałęzi. Dzięki zamontowaniu w nim mechanizmu tnąco-rozdrabniającego o dużej, 40-milimetrowej szerokości średnicy […]

0
Opublikowany 22 września 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym narzędziem jest rozdrabniarka do gałęzi renomowanej marki elektronarzędzi Black & Decker – model oznaczony jako GS2400. O tym, czym cechuje się owe urządzenie i jakie drzemią w nim możliwości dowiecie się z tego wpisu. Zaczynajmy!
 

Rozdrabniarka do gałęzi Black&Decker GS2400 to urządzenie wyposażone w imponujący, indukcyjny silnik o mocy 2400 W. Oprócz doskonałych osiągów cechuje się on również stosunkowo cichą pracą – generuje hałas na poziomie 67 decybeli. Urządzenie swoje zastosowanie znajdzie podczas cięcia i rozdrabniania wszelkiego rodzaju gałęzi. Dzięki zamontowaniu w nim mechanizmu tnąco-rozdrabniającego o dużej, 40-milimetrowej szerokości średnicy nawet najgrubsze gałęzie mielone są na miazgę. Dodatkowo w przypadku zakleszczenia w maszynie gałęzi o nieregularnym kształcie mamy możliwość ich przecięcia poprzez przestawienie tacy nożycowej. Podczas chwilowego zablokowania rozdrabniarki nie musimy się także martwić o przeciążenie silnika – w takich sytuacjach urządzenia samo odcina sobie napięcie.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne opisywanego produktu warto powiedzieć o zainstalowanym zabezpieczeniu rozdrabniarki przed przypadkowym załączeniem do sieci elektrycznej oraz o zamontowanych udogodnieniach takich jak kółka i zintegrowana rękojeść ułatwiające manewrowanie maszyną czy załączony wózek o pojemności 35 litrów na miał gałęziowy. Co do pozostałości po gałęziach możemy je bez trudu wykorzystać jako naturalny nawóz użyźniający glebę i zapobiegający rozwojowi chwastów. Noże zamontowane w rozdrabniarce Black & Decker GS2400 wykonane są w całości ze stali nierdzewnej i są odwracalne. Samo urządzenie charakteryzuje się wagą 26,5 kilograma.

 

 
Rozdrabniarka do gałęzi Black & Decker to produkt dobrze wykonany, doskonale wypełniający swoją pracę i dosyć prosty w użytkowaniu, a do tego wykazujący korzystny stosunek jakości do ceny. Za recenzowany model GS2400 zapłacimy kwotę niespełna 900 złotych – należy przyznać, że to bardzo atrakcyjna cena, jak za urządzenie o takich możliwościach. Ocena ogólna – szóstka!
 

 

 

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony
 

Zdjęcia


Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 już teraz zobacz filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Źródła: GrafikaGoogle, Black&Decker

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Black&Decker


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)