Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Sekator nożycowy dźwigniowy FISKARS POWERGEAR 112470

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: FISKARS POWERGEAR 112470
 
Producent: FISKARS
 
Klasyfikacja: sekatory ogrodnicze
 
Specyfikacja: waga - 1,2 kg, długość - 81,2 centymetra
 
Ogród:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


jakość, wytrzymałość, uniwersalność

Minusy


brak


rodukt przeznaczony jest do cięcia wszelkiego rodzaju gałęzi. Niestraszne mu są zarówno grubsze konary jak i małe gałązki – daje sobie świetnie radę również z cięciem świeżych, żywicznych gałęzi. Wszystko to za sprawą zastosowanego w narzędziu wymiennego ostrza nożycowego umożliwiającego cięcie gałęzi u nasady. Dodatkowo zastosowany system przekładni jeszcze w większym stopniu wzmaga siłę cięcia […]

0
Opublikowany 2 września 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest dźwigniowy sekator typu nożycowego renomowanej marki FISKARS – model z serii POWERGEAR o oznaczeniu seryjnym 112470. 
 
P

rodukt przeznaczony jest do cięcia wszelkiego rodzaju gałęzi. Niestraszne mu są zarówno grubsze konary jak i małe gałązki – daje sobie świetnie radę również z cięciem świeżych, żywicznych gałęzi. Wszystko to za sprawą zastosowanego w narzędziu wymiennego ostrza nożycowego umożliwiającego cięcie gałęzi u nasady. Dodatkowo zastosowany system przekładni jeszcze w większym stopniu wzmaga siłę cięcia sekatora marki FISKARS. Maksymalna średnica cięcia opisywanym sekatorem mianowana jest na 55 milimetrów. Narzędzie to wykonane zostało z poliamidu wzmacnianego szklanym włóknem. Ostrze zaś wytworzono ze stali hartowanej pokrytej zewnętrzną warstwą teflonu. Jeśli chodzi o gabaryty recenzowanego narzędzia FISKARS POWERGEAR 112470 to  waży ono lekko ponad kilogram oraz posiada długość 81,2 centymetra. Sekator FISKARS jest bardzo wygodny w użyciu.

 
Przez posiadaczy produkt recenzowany jest jako genialny i niezwykle precyzyjny. Praca nim to sama przyjemność. Szczęki sekatora radzą sobie świetnie praktycznie z każdą gałęzią. Konkurencję dla sekatora FISKARS stanowić mogą jedynie narzędzia marki Gardena – inni producenci praktycznie nie mają szans. Cenowo produkt prezentuje się przyzwoicie – kwota 200 złotych mieści się w granicach rozsądku tym bardziej, że mamy do czynienia z naprawdę solidnym produktem. Nie pozostawiając złudzeń sekator FISKARS POWERGEAR 112470 jest narzędziem doskonałym w każdym calu, z którego zadowolony będzie zarówno ogrodnik amator, jak i profesjonalista w tej dziedzinie. Ocena ogólna – szóstka!

 

Zapraszam do komentowania i wyrażania własnej opinii na temat produktu.

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)