Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Sól drogowa Dragon 25 kg

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Sól drogowa Dragon 25 kg
 
Producent: Dragon
 
Klasyfikacja: preparaty
 
Specyfikacja: opakowania: 5, 25 kg
 
Ogród:
 
Nasza ocena
3.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


niska cena, wysoka skuteczność

Minusy


niszczy powłoki betonowe, metalowe i karoserie auta


Sól drogowa firmy Dragon jest wysokiej jakości bezzapachową solą, szczególnie przydatną w posypywaniu silnie oblodzonych powierzchni. Skutecznie rozpuszcza śnieg i lód, pozwalając w krótkim czasie uzyskać pożądany stan nawierzchni. Można z powodzeniem stosować ją zarówno w warunkach domowych, jak i w warunkach publicznych (powierzchnie przed szkołami, szpitalami, urzędami, itp.). Jako duży plus należy postrzegać unikatową strukturę soli […]

0
Opublikowany 6 lutego 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszy recenzowany produkt znajdzie swoje zastosowanie w zimowej scenerii panującej za naszymi oknami. Z pewnością niejeden z nas zdążył już poślizgnąć się na schodach czy na podjeździe przy bramie lub garażu. Jeśli nam się taka sztuka jeszcze tej zimy nie przydarzyła to istnieje duże prawdopodobieństwo, że na ślizgawce przed naszym domem przewrócił się sąsiad lub kolega córki. Miejmy nadzieję, że sobie niczego nie złamał. Żeby więc w jak największym stopniu zapewnić sobie i swojemu otoczeniu bezpieczeństwo w te trudne zimowe dni, warto zaopatrzyć się w sól drogową marki Dragon. Wariant, który dziś trafił pod ostrze mojej klawiatury to 25 kilogramowe opakowanie. Przyjrzyjmy się wszystkim wadom i zaletom wynikającym z jego zastosowania. Zaczynajmy!
 

sól drogowa opinie

Sól drogowa firmy Dragon jest wysokiej jakości bezzapachową solą, szczególnie przydatną w posypywaniu silnie oblodzonych powierzchni. Skutecznie rozpuszcza śnieg i lód, pozwalając w krótkim czasie uzyskać pożądany stan nawierzchni. Można z powodzeniem stosować ją zarówno w warunkach domowych, jak i w warunkach publicznych (powierzchnie przed szkołami, szpitalami, urzędami, itp.). Jako duży plus należy postrzegać unikatową strukturę soli Dragon. Dzięki zastosowaniu grubych kryształów środek wolniej się rozpuszcza, co zapewnia jego zdecydowanie dłuższe i bardziej efektywne działanie. Kolejna cecha odróżniająca preparat Dragon od innych środków to użyta w nim specjalna formuła, dzięki której sól zachowuje sypką konsystencję w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

Była mowa o zaletach teraz nadeszła kolej na wady produktu. O ile w temperaturach do -10 stopni Celsjusza sól drogowa spełnia należycie swoje zadanie, o tyle w niższych temperaturach zaleca się stosować zamienny środek z domieszką chlorku wapnia. Ponadto stosowanie soli drogowej przez dłuższy czas wpływa bardzo niekorzystnie na powierzchnie metalowe i betonowe, jak również na karoserię naszego samochodu.

 
Jak więc widzimy sól drogowa Dragon (zaznaczę w tym miejscu, że podobne wady posiada sól każdego innego producenta) niesie swoim zastosowaniem tyle samo zalet co wad. Jeśli zdecydujemy się na zakup recenzowanego preparatu kwota jaką należy dysponować to zaledwie 15 złotych. Mniejszy, 5 kilogramowy wariant kosztuje niespełna 5 złotych. Ocena ogólna – 3 (nie jestem zwolennikiem zasalania.)
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

sól drogowa opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

 


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)