Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Starwax Fongitol Środek owadobójczy w płynie

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Środek owadobójczy w płynie Fongitol Starwax
 
Producent: Starwax
 
Klasyfikacja: impregnaty
 
Specyfikacja: opakowanie: 0,5 l
 
Ogród:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


skuteczna ochrona przed szkodnikami, pleśnią i grzybem

Minusy


brak


Środek owadobójczy w płynie Fongitol marki Starwax przeznaczony jest do ochrony powierzchni drewnianych przed szkodnikami i insektami. Fongitol jest gotowym do użycia bezbarwnym impregnatem. Dzięki swoim unikatowym właściwościom zabija pasożyty drewna we wszystkich stadiach rozwoju (jaja, larwy, osobniki dojrzałe) bez konieczności usuwania warstwy wykończeniowej. Jedno zastosowanie Fongitolu zabezpiecza przed ponownym atakiem szkodników. Ponadto produkt impregnuje […]

0
Opublikowany 23 listopada 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest środek owadobójczy w płynie Fongitol marki Starwax. Preparat dystrybuowany jest w metalowych opakowaniach o zawartości 500 ml. Przyjrzyjmy się bliżej, jakie korzyści niesie za sobą zakup środka Fongitol. Zaczynajmy!
 

srodek-owadobojczy-fongitol-starwax,main

Środek owadobójczy w płynie Fongitol marki Starwax przeznaczony jest do ochrony powierzchni drewnianych przed szkodnikami i insektami. Fongitol jest gotowym do użycia bezbarwnym impregnatem. Dzięki swoim unikatowym właściwościom zabija pasożyty drewna we wszystkich stadiach rozwoju (jaja, larwy, osobniki dojrzałe) bez konieczności usuwania warstwy wykończeniowej. Jedno zastosowanie Fongitolu zabezpiecza przed ponownym atakiem szkodników. Ponadto produkt impregnuje drewno przed równie szkodliwemu działaniu pleśni i grzybów.

Produkt Fongitol marki Starwax to preparat o wielu zaletach. Jedną z nich jest brak efektu tłustej powłoki po zastosowaniu środka na powierzchni. Fongitol jest też impregnatem całkowicie bezbarwnym, wolnym od niepożądanych plam i zacieków po aplikacji. Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego produktu preparat marki Starwax stosować można wewnątrz budynków, na takich powierzchniach jak meble, boazeria, parkiet, panele czy stolarka drzwi lub okien. Fongitol nie występuje jako koncentrat – można go aplikować bezpośrednio na powierzchnię przy użyciu gąbki lub ściereczki.

 
Cenowo środek owadobójczy w płynie Fongitol marki Starwax prezentuje się umiarkowanie korzystnie. Na jego zakup przeznaczymy około 30 złotych. Ocena ogólna – piątka!
 

Zdjęcia

Starwax-Fongitol-srodek-owadobojczy-opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)