Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Wąż spiralny GARDENA Comfort HighFLEX 13 mm

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: GARDENA Comfort wąż spiralny HighFLEX 13 mm
 
Producent: GARDENA
 
Klasyfikacja: węże ogrodowe
 
Specyfikacja: długość od 12 do 50 metrów, średnica 13 mm
 
Ogród:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


elastyczny wolny od supłów wąż wyposażony w innowacyjny uchwyt PowerGrip zapewniający doskonałą szczelność węża z końcówką myjącą

Minusy


brak


Wąż spiralny GARDENA Comfort to doskonały pomocnik podczas pielęgnacyjnych prac w ogrodzie. Posiada on długość 20 metrów i wyposażony został w innowacyjny profil PowerGrip, gwarantujący najlepsze połączenie węża i złączki. Elementy te szczelnie zazębiają się ze sobą zapewniając niezawodne połączenie o optymalnej wytrzymałości. Kolejnym z atutów węża GARDENA Comfort jest jego łatwe zwijanie i doskonały […]

0
Opublikowany 22 lipca 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszy recenzowany produkt to ogrodowy wąż spiralny z linii Comfort marki GARDENA. Czym się charakteryzuje i co wyróżnia go spośród konkurencyjnych produktów z tego segmentu rynkowego? Za chwilę wszystkiego się dowiecie. Zaczynajmy!
 

Wąż spiralny GARDENA Comfort to doskonały pomocnik podczas pielęgnacyjnych prac w ogrodzie. Posiada on długość 20 metrów i wyposażony został w innowacyjny profil PowerGrip, gwarantujący najlepsze połączenie węża i złączki. Elementy te szczelnie zazębiają się ze sobą zapewniając niezawodne połączenie o optymalnej wytrzymałości. Kolejnym z atutów węża GARDENA Comfort jest jego łatwe zwijanie i doskonały poślizg. Ponadto dzięki użyciu technologii HighFLEX cechującej się gęstym spiralnym oplotem wąż jest odporny na odkształcanie, nie plącze się ani nie supła. Produkt znajdzie swoje zastosowanie we wszystkich pracach ogrodniczych oraz przy czyszczeniu pojazdów, mebli ogrodowych itp.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne to wąż GARDENA Comfort jest odporny na działanie promieniowania UV. W swej strukturze nie zawiera toksycznych ftalanów ani metali ciężkich. Jest więc produktem ekologicznym. Pełne bezpieczeństwo oraz długi okres użytkowania węża gwarantuje jego gruba konstrukcja ścianek. Długość węża wynosi 20 metrów zaś jego średnica to 13 milimetrów. Ciśnienie rozrywające strumienia wody mianowane jest na 30 bar. Producent udziela na wąż gwarancji na okres 25 lat.

 
Wąż ogrodowy GARDENA Comfort to doskonały produkt świetnie spisujący się zarówno w ogrodzie jak i podczas prac czyszczących. Dzięki wykorzystaniu przy jego produkcji innowacyjnych technologii takich jak HighFLEX czy PowerGrip praca wężem jest niezwykle komfortowa i przynosi wiele przyjemności. Produkt sprzedawany jest w wariantach 12, 25, 30 oraz 50 metrowym. Ceny wahają się od 65 złotych za 12 metrów do 250 za 50 metrów bieżących węża. Ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

     

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 zobacz też filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)