Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Wielofunkcyjny kompresor bezprzewodowy Black & Decker ASI500

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Black & Decker ASI500
 
Producent: Black & Decker
 
Klasyfikacja: kompresory
 
Specyfikacja: zasilanie akumulatorowe 230 / 12 V
 
Maszyny:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
8 wszystkich głosów

 

Plusy


mnogość funkcji, kompaktowa konstrukcja, duży zasób akcesoriów

Minusy


brak


Kompresor Black & Decker ASI500 cechujący się ciśnieniem rzędu 11 Bar pozwala na zastosowanie go do wielu zadań pompujących typu napełnianie opon, materacy czy piłek. Jego głównym atutem jest bezprzewodowa praca. Konstrukcja wyposażona jest w akumulator ładowany standardowym napięciem elektrycznym. Mamy również do dyspozycji opcję podłączenia go do gniazda samochodowej zapalniczki. Jeśli chodzi o usprawnienia […]

0
Opublikowany 27 września 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Kolejny z naszych recenzowanych produktów świetnie sprawdzi się podczas pompowania wszelkiego rodzaju opon w pojazdach, piłek czy innych urządzeń “głodnych powietrza”. Mowa tu o wielofunkcyjnym bezprzewodowym kompresorze ASI500 marki Black & Decker. Czym się ów produkt charakteryzuje? Prześwietlmy go!
 

Kompresor Black & Decker ASI500 cechujący się ciśnieniem rzędu 11 Bar pozwala na zastosowanie go do wielu zadań pompujących typu napełnianie opon, materacy czy piłek. Jego głównym atutem jest bezprzewodowa praca. Konstrukcja wyposażona jest w akumulator ładowany standardowym napięciem elektrycznym. Mamy również do dyspozycji opcję podłączenia go do gniazda samochodowej zapalniczki.

Jeśli chodzi o usprawnienia techniczne, kompresor Black & Decker ASI500 wyposażono w diodę LED oświetlającą pole pracy oraz w panel sterujący z wyświetlaczem LED pozwalający na precyzyjne ustawienie wybranej wartości ciśnienia bez narażenia na ryzyko nadmiernego napompowania lub niedopompowania. Kompaktowa obudowa urządzenia pozwala z kolei na jego łatwe przechowywanie, zaś szereg zawartych w niej schowków umożliwia bezpieczne przechowywanie akcesoriów i przewodów.

W wyposażeniu standardowym wraz z kompresorem znajdziemy również 3-metrowy przewód do podłączenia przez gniazdko zapaliczki samochodowej 12 V, wąż doprowadzający powietrze i końcówki do pompowania opon, wąż do niskiego / wysokiego ciśnienia wraz z adapterem oraz trzy sztuki akcesorii do pompowania sprzętu sportowego.

 
Kompresor bezprzewodowy Black & Decker ASI500 to wydatek rzędu 325 złotych. Należy przyznać, że jest to niewielka kwota jak za urządzenie o tak wszechstronnych możliwościach. Ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia
Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Kompresor na baterie Black & Decker ASI500

 
 zobacz też filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Black&Decker


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)