Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Wosk koloryzujący Nigrin czarny 300 ml

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Nigrin Wosk koloryzujący czarny 300 ml
 
Producent: Nigrin
 
Klasyfikacja: pielęgnacja auta
 
Specyfikacja: opakowanie: 300 ml
 
Ogród:
 
Nasza ocena
4.5


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


wysoka jakość, łatwość aplikacji

Minusy


cena


Wosk koloryzujący marki Nigrin w najpopularniejszym kolorze czarnym to wysokiej jakości preparat przeznaczony w głównej mierze do renowacji i odświeżania lakieru samochodowego. Jego możliwości budzą naprawdę duży podziw i zasługują na gromkie oklaski. Środek rewelacyjnie przywraca głębię koloru i nadaje wysoki połysk powłoce lakierniczej. Zapewnia doskonałe wypolerowanie powierzchni, wygładzając przy tym wszystkie drobne rysy i zarysowania, jakie […]

0
Opublikowany 11 kwietnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszy recenzowany produkt przypadnie do gustów tych z Was, którzy uwielbiają pielęgnować swoje cztery kółka. Wosk koloryzujący renomowanej, niemieckiej marki kosmetyków samochodowych Nigrin w kolorze czarnym to idealny preparat zapewniający odpowiednią dbałość o jakość powłoki lakierniczej naszego auta. Środek dystrybuowany jest w opakowaniach o pojemności 300 mililitrów. Przyjrzyjmy się bliżej jego możliwościom. Zaczynajmy!
 

Wosk koloryzujący marki Nigrin w najpopularniejszym kolorze czarnym to wysokiej jakości preparat przeznaczony w głównej mierze do renowacji i odświeżania lakieru samochodowego. Jego możliwości budzą naprawdę duży podziw i zasługują na gromkie oklaski. Środek rewelacyjnie przywraca głębię koloru i nadaje wysoki połysk powłoce lakierniczej. Zapewnia doskonałe wypolerowanie powierzchni, wygładzając przy tym wszystkie drobne rysy i zarysowania, jakie napotka na swojej drodze. Dzięki zawartym w swej strukturze naturalnym woskom preparat Nigrin pozostawia na lakierze efektowną, błyszczącą powłokę ochronną.

Preparat marki Nigrin skrywa w sobie unikatowe połączenie naturalnych wosków z domieszkami składników zapewniających wysoką odporność tak stworzonej powłoki. Działa poprzez intensyfikację kolorów, czyszczenie, polerowanie i konserwowanie wszystkich lekko zmatowionych i wyblakłych czarnych farb zaledwie po jednym zastosowaniu. Zapewnia do sześciu miesięcy wodoodpornej, ochronnej powłoki znacznie zmniejszając nasz wysiłek w dbaniu o najwyższą jakość i pielęgnację lakieru auta.

Jeśli chodzi o stosowanie i metodę aplikacji środka Nigrin należy stosować go na uprzednio umytą i osuszoną powłokę lakierniczą. Po wstrząśnięciu zaleca się delikatną ściereczką nanosić stopniowo cienką warstwę preparatu na wydzielone obszary drzwi, maski, itp. – każdy z nich oddzielnie. Po tym pozostawiamy naszą powłokę do wyschnięcia. Po upływie kilku godzin możemy przystąpić do polerowania. Warto jednak zaznaczyć, że wszelkie prace woskiem koloryzującym Nigrin należy wykonywać w zamkniętym dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie wolno stosować środka w pełnym słońcu, lub na nagrzanym lakierze! Producent udziela na środek 12 miesięcznego okresu gwarancji.

 
Cena preparatu Nigrin Wosk koloryzujący czarny może budzić nasze zastrzeżenia. Pomimo szeregu zalet kwota oscylująca w okolicach 50 złotych za tak małe pojemnościowo opakowanie to zdecydowanie wygórowane oczekiwania. Jako, że do jakości środka żadnych zastrzeżeń nie mam wystawiam za całość cztery +!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)