Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Zestaw wkrętaków YATO TORX 6szt. CrMo YT-2791

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: YATO TORX 6szt. CrMo YT-2791
 
Producent: YATO
 
Klasyfikacja: narzędzia ręczne, wkrętaki
 
Specyfikacja: rozmiary: T5,T6,T7,T8,T9,T10
 
Narzędzia:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


wytrzymałość, ergonomiczny uchwyt, uniwersalność, poręczność, niska cena

Minusy


brak


Czym cechuje się produkt? Wkrętaki marki Yato z linii CrMo są bardzo trwałe, bardzo ergonomiczne, a ponadto również bardzo tanie – za cały opisywany komplet zapłacimy kwotę 20 złotych z groszami. Czy zatem z uwagi na niską cenę otrzymamy niską jakość narzędzi? Absolutnie nie! Produkt ów wykonany został ze stali chromowo molibdenowej o wysokiej jakości. […]

0
Opublikowany 15 sierpnia 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest sześcioczęściowy zestaw wkrętaków marki Yato – oznaczenie modelowe CrMo YT-2791. Wkrętaki te posiadają odpowiednio rozmiary od T5 do T10 i sprzedawane są w ergonomicznym niewielkim opakowaniu z zamknięciem wykonanym z tworzywa sztucznego.
 

Czym cechuje się produkt? Wkrętaki marki Yato z linii CrMo są bardzo trwałe, bardzo ergonomiczne, a ponadto również bardzo tanie – za cały opisywany komplet zapłacimy kwotę 20 złotych z groszami. Czy zatem z uwagi na niską cenę otrzymamy niską jakość narzędzi? Absolutnie nie! Produkt ów wykonany został ze stali chromowo molibdenowej o wysokiej jakości. Co znaczy to dla nas kupujących? Znaczy to tyle, że materiał z jakiego wykonano nasze wkrętaki gwarantuje ich trwałość, wytrzymałość i wysoką odporność na odkształcenia przez długi okres czasu użytkowania. Dodatkowo groty wkrętaków pokryte zostały satynową warstwą, która to z kolei uodparnia je na szkodliwe działanie korozji. Końcówki grotów są zaś piaskowane i namagnesowane co ułatwia samą pracę wkrętakami – łeb śruby jest przez nie pewnie chwytany.

i-yato-zestaw-wkretakow-prec-torx-6-szt-crmo-yt-2791

J

eśli chodzi o ergonomię użytkowania recenzowanych wkrętaków to możemy tu powiedzieć kilka słów o ich bardzo komfortowych rączkach. Wykonane one zostały z dwu kompozytowego tworzywa sztucznego, które sprawia, że narzędzie pewniej leży w dłoni. Ponadto rączka posiada obrotową końcówkę, jeszcze w większym stopniu usprawniającą pracę tymi to narzędziami.

 
Wśród użytkowników produkt ten cechuje się naprawdę doskonałymi wręcz opiniami. Oprócz wyżej wspomnianej niskiej ceny za jego bezdyskusyjne atuty uważane są wytrzymałość, poręczność i uniwersalność. Za całokształt wystawiam ocenę najwyższą – szóstkę!
 

Zapraszam do komentowania recenzji i wyrażania swoich opinii.

Zdjęcia

wkretaki-precyzyjne-torx-yt-2791-yato

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)