Zestaw wkrętaków YATO TORX 6szt. CrMo YT-2791

Opisywanym produktem jest sześcioczęściowy zestaw wkrętaków marki Yato – oznaczenie modelowe CrMo YT-2791. Wkrętaki te posiadają odpowiednio rozmiary od T5 do T10 i sprzedawane są w ergonomicznym niewielkim opakowaniu z zamknięciem wykonanym z tworzywa sztucznego.

Czym cechuje się produkt? Wkrętaki marki Yato z linii CrMo są bardzo trwałe, bardzo ergonomiczne, a ponadto również bardzo tanie – za cały opisywany komplet zapłacimy kwotę 20 złotych z groszami. Czy zatem z uwagi na niską cenę otrzymamy niską jakość narzędzi? Absolutnie nie! Produkt ów wykonany został ze stali chromowo molibdenowej o wysokiej jakości. Co znaczy to dla nas kupujących? Znaczy to tyle, że materiał z jakiego wykonano nasze wkrętaki gwarantuje ich trwałość, wytrzymałość i wysoką odporność na odkształcenia przez długi okres czasu użytkowania. Dodatkowo groty wkrętaków pokryte zostały satynową warstwą, która to z kolei uodparnia je na szkodliwe działanie korozji. Końcówki grotów są zaś piaskowane i namagnesowane co ułatwia samą pracę wkrętakami – łeb śruby jest przez nie pewnie chwytany.

i-yato-zestaw-wkretakow-prec-torx-6-szt-crmo-yt-2791

[dropcap]J[/dropcap]eśli chodzi o ergonomię użytkowania recenzowanych wkrętaków to możemy tu powiedzieć kilka słów o ich bardzo komfortowych rączkach. Wykonane one zostały z dwu kompozytowego tworzywa sztucznego, które sprawia, że narzędzie pewniej leży w dłoni. Ponadto rączka posiada obrotową końcówkę, jeszcze w większym stopniu usprawniającą pracę tymi to narzędziami.

Wśród użytkowników produkt ten cechuje się naprawdę doskonałymi wręcz opiniami. Oprócz wyżej wspomnianej niskiej ceny za jego bezdyskusyjne atuty uważane są wytrzymałość, poręczność i uniwersalność. Za całokształt wystawiam ocenę najwyższą – szóstkę!

Zapraszam do komentowania recenzji i wyrażania swoich opinii.


wkretaki-precyzyjne-torx-yt-2791-yato

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl


aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje