Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Sklep: kasandra-firanki.pl dekoracje wnętrz

 
firanki zasłony sklep internetowy
firanki zasłony sklep internetowy
firanki zasłony sklep internetowy

 
adres www:  kasandra-firanki.pl
 

Asortyment Sklepu:
 
Wnętrze I Wyposażenie: , , , ,
 
Nasza ocena
 
 
 
 
 


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Na plus


Oryginalne produkty, fachowe doradztwo


0
Opublikowany 25 lutego 2018 autor

 
Opis, prezentacja sklepu
 
 

Firanki zasłony i inne tekstylia

Firma „Kasandra” zajmuje się wystrojem i dekoracją wnętrz, dlatego w swoim asortymencie posiada zasłony, pościele, ozdoby do firan i zasłon, obrusy, ręczniki, a nawet odzież. Doskonałą oprawą okna będą firanki, które dodatkowo nadadzą pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Uszyte z wysokiej jakości materiałów zasłony okienne są trwałe i szykowne, dzięki czemu pobudzą wyobraźnię każdego domownika.

Dostępnych w różnych kolorach, wzorach i fasonach firanki z delikatnych tkanin doskonale sprawdzą się w słabo nasłonecznionych wnętrzach. Te o grubym splocie pasować będą natomiast do pomieszczeń, które wymagają zredukowania promieni słonecznych.

W sklepie internetowym kasandra-firanki.pl znajdziesz też zasłony szyte na miarę, które zapewnią poczucie komfortu i prywatności, sprawiając, że każde wnętrze stanie się bardziej przytulne i ciepłe. Ich niekwestionowaną zaletą jest łatwość montażu, co pozwala na szybką wymianę dekoracji, a tym samym metamorfozę pokoju. Wszystkie oferowane zasłony odpowiadają aktualnym i światowym trendom z tej branży.

Uzupełnieniem oferty firmy „Kasandra” są prześcieradła i pościel, dzięki której stworzysz miłą atmosferę do snu zarówno pod względem wizualnym, jak i użytkowym. To produkty przeznaczone zarówno dla dorosłych, dzieci, jak i młodzieży, dzięki czemu każdy znajdzie pościel dostosowaną do swoich potrzeb.

Oferta sklepu >>

Firanki


Zasłony


Pościele


Ręczniki
Polecamy sklepy

 
Katalog sklepów internetowych


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)