Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Sklep: kominysystem.pl systemy kominowe

 

 
adres www:  kominysystem.pl
 

Asortyment Sklepu: ,
 
Wnętrze I Wyposażenie:
 
Budowa I Remont: , , ,
 
Nasza ocena
 
 
 
 
 


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Na plus


wieloletnie doświadczenie w branży kominkowej


0
Opublikowany 18 marca 2018 autor

 
Opis, prezentacja sklepu
 
 

Kominy systemowe

W sklepie internetowym kominysystem.pl znajdziesz kominy i systemy kominowe dostosowane do różnego rodzaju urządzeń grzewczych i właściwości spalin. Uniwersalne modele wykazują wysoką odporność na działanie kwasów i pożar sadzy oraz wysokie temperatury. Kominy renomowanych i sprawdzonych producentów takich jak Brata, Zapel czy Niko spełniają wszelkie niezbędne normy bezpieczeństwa, dzięki czemu są przystosowane do współpracy z urządzeniami na paliwa stałe, ciekłe i gazowe. Mocnym atutem proponowanych kominów jest możliwość zmiany źródła ogrzewania domu bez konieczności przekształcania systemu kominowego. Dostępne kominy i systemy kominowe są też łatwe w montażu.

Asortyment sklepu internetowego kominysystem.pl stanowią także biokominki i akcesoria do biokominków. Biokominki to nowoczesne i estetyczne paleniska tworzące niepowtarzalną atmosferę, ciepło i nastrój w każdym domu, biurze czy mieszkaniu. Doskonale pasują do aranżacji w stylu nowoczesnym, ale można je też wprowadzić do wystroju eklektycznego i klasycznego. Z uwagi na bezwonne spalanie biopaliwa, proponowane biokominki są bardzo przyjazne dla środowiska. Ponadto nie wymagają tradycyjnego komina.

Firma Kominysystem może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży kominkowej, dlatego wybierając właśnie jej produkty zyskasz niezbędną pomoc przy wyborze komina, biokominka czy systemu kominowego.

Oferta sklepu >>

Biokominki

Kominy gazowe

Paliwa stałe

Uniwersalne

Bloczki wentylacyjne

 Polecamy sklepy

 
Katalog sklepów internetowych


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)