Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Sklep: mamaipapa.pl akcesoria dziecięce

 

 
adres www:  mamaipapa.pl
 

Rok powstania: 1993
 
Asortyment Sklepu:
 
Wnętrze I Wyposażenie: , , ,
 
Nasza ocena
 
 
 
 
 


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Na plus


Producent asortymentu

Na minus


Mały asortyment


0
Opublikowany 25 marca 2018 autor

 
Opis, prezentacja sklepu
 
 

Wyposażenie pokoju noworodka

W ofercie sklepu z akcesoriami dziecięcymi Mama i Papa znajdziesz meble dla niemowląt, które wyróżniają się bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Potwierdzeniem tego są posiadane atesty z zakresu bezpieczeństwa i trwałości użytkowania. Gwarancję dobrego wyboru daje przede wszystkim wysokiej jakości lite drewno, które jest materiałem, ekologicznym, trwałym zdrowym, szczególnie dla dzieci ze skłonnością do alergii. Wykorzystanie naturalnego surowca sprawia, że proponowane komody z przewijakiem, komody czy kojce dla dziecka są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Meble drewniane, które znajdziesz w sklepie internetowym Mama i Papa, gwarantują najzdrowszy sen, umożliwiają całkowite odprężenie i wprawiają w doskonały nastrój każdego niemowlaka. Zaletą proponowanych produktów jest również ciepło odczuwalne podczas kontaktu z drewnem, które jest bardzo ważne dla niemowlaka, gdyż daje mu poczucie bezpieczeństwa.

Meble dla niemowląt wyprodukowane w Polsce doskonale sprawdzą się w małym mieszkaniu, ale również w domach jednorodzinnych. Wiele modeli dostępnych łóżeczek można powiększyć, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić, gdy Twój maluch podrośnie. Oprócz funkcjonalności i praktyczności, meble cechuje ciekawy design i spory wybór kolorów.

Oferta sklepu >>

łóżeczka

przewijaki

kołyski

krzesełkaPolecamy sklepy

 
Katalog sklepów internetowych


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)