Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

tablica ogłoszeń

ATERIMA HR to partner, który jest twojej firmie absolutnie niezbędny na współczesnym rynku pracy. Obecnie headhunting to zadanie o bardzo wysokim stopniu trudności, ponieważ nawet potencjalnie niewymagające specjalnych kompetencji stanowiska muszą być zajmowane przez osoby zmotywowane i posiadające odpowiednie predyspozycje do danego działania. Poprzez nasze doradztwo personalne jesteśmy w stanie określić, jakich dokładnie pracowników potrzebuje dany pracodawca, a następnie dobrać ich do wolnych stanowisk w firmie. Działamy także jako firma executive search, co oznacza, że rekrutujemy kadrę zarządczą.

  : zł 0.00
  [ Kontakt ]
  [ ]

   
  whitepress promocja usługCzy wiesz, że przy pomocy narzędzia agencji Whitepress możesz w prosty sposób promować swoje usługi na wielu serwisach tematycznych. Sprawdź teraz.  

  Zmień kategorię główną ogłoszeń

  Szukaj ogłoszeń lokalnych wg. lokalizacji

   
  Powrót ]     [ Dodaj ogłoszenie ]     [ Przeglądaj ogłoszenia ]     [ Najnowsze ogłoszenia ]
  Nowa usługa !  Katalog Firm i Ofert. Dodaj bezpłatnie swoją firmę do naszego katalogu. Zarejestruj konto użytkownika, wypełnij sekcję “Oferta biznesowa” możesz przedstawić ofertę działalności, zamieścić dane teleadresowe, zdjęcia oraz filmy. Zobacz instrukcję.