2
Opublikowany 9 lutego 2013 autor Ania i Marcin w Blog
 
 

Drzwi przesuwne lacobel połysk, szafa wnękowa

lacobel lakobel drzwi przesuwne pasy szkło lakierowane
lacobel lakobel drzwi przesuwne pasy szkło lakierowane

W grudniu pozwoliliśmy sobie na zamówienie drzwi przesuwnych do pokoju naszej córeczki Zuzi. Drzwi przesuwne, wykonane ze szkła ozdobnego Lacobel (lakobel).
Drzwi oddzielą przygotowaną przestrzeń tworząc garderobę – szafę wnękową w której nasza córeczka będzie miała półeczki i wieszaczki na ubranka i zabawki. Łączny koszt drzwi przesuwnych to 1500zł wraz z montażem.
Drzwi składają się z dwóch skrzydeł po 90cm szerokości, do podłogi i sufitu przykręcona jest prowadnica aluminiowa, a na bocznych ścianach drewniany profil, wypełnienie drzwi to lakierowane szkoło Lacobel (czyt. lakobel). Przewodni kolor drzwi to biały połysk, w środku przepleciony dwoma pasami koloru różowego w płaskich profilach aluminiowych.

drzwi przesuwne lakobel lacobel dwa kolory pasy szafa wnękowa z drzwiami przesuwnymi lakobel lacobel dwa kolory szafa przesuwna lakobel lacobel dwa pasy, profile,system szafy do garderoby
biało różowe drzwi przesuwne lakobel garderoba lakobel przesuwne system szaf lacobel drzwi na zamówienie lakobel połysk dwa pasy
drzwi przesuwne z opaską lakobel dwa pasy biały rożowy błyszczące drzwi przesuwne lakobel

Za wnętrze garderoby zabiorę się na wiosnę, na dzień dzisiejszy szafa służy jako przechowalnia zabawek i całej graciarni małej dziewczynki. Własnoręczną zabudowę tej szafy napewno zmieszczę na moim blogu.


Ania i Marcin

 
Autor Bloga 123budujemy.pl