Reklama

Na przestrzeni 10 lat online. Nasz serwis osiągnął odpowiedni poziom, aby móc zaoferować Państwu zróżnicowane usługi publikacji form reklamowych na łamach naszego bloga. Przygotowaliśmy specjalny system umożliwiający zakup takich usług bezpośrednio na naszej stronie bez często kosztownych pośredników.

Zachęcamy do rejestracji konta użytkownika i sprawdzenia dokładnych statystyk i szczegółów naszej oferty. Na wszystkie nasze usługi wystawiamy fakturę VAT.

 

Publikacja artykułu gościnnego / sponsorowanego 

Oferujemy publikację artykułu gościnnego oraz przyjmujemy zlecenia na opracowanie tekstu i publikacji artykułów sponsorowanych wg wytycznych zleceniodawcy. Publikujemy wyłącznie artykuły związane z tematyką naszego portalu, zastrzegamy sobie prawo do odmowy publikacji przesłanych treści za względu na niepowiązaną tematykę, niepoprawny językowo tekst lub skopiowana słowo w słowo nie unikalną treść.  Do każdej publikacji wymagamy jednego zdjęcia o szerokości min. 620px. Przy zlecaniach opracowania tekstu istnieje możliwość zlecenia copywriterowi dobrania zdjęć do treści. Udostępniamy Państwu formularz online, za pomocą którego możecie dodać gotowy tekst, dodać zdjęcia oraz wybrać dodatkowe atrakcyjne opcje promocji artykułu. Podstawowa cena publikacji przesłanego artykuły to 99zł, cena publikacji i opracowania tekstu już od 129 zł. Ceny pokazują się na bieżąco w dolnej części formularza w zależności od wybranych opcji. Na ostatniej stronie formularza zostanie wygenerowana faktura pro forma na której będzie przedstawiona końcowa cena usługi, po wysłaniu formularza, otrzymasz powiadomienie o przyjęciu zlecenia do realizacji i formach płatności. Po opublikowaniu artykułu otrzymasz od nas powiadomienie oraz fakturę vat z 7 dniowym terminem płatności.

Szczegółowe informacje

  • Artykuł opublikowany bezterminowo z gwarancja minimum 12 miesięcy, nie usuwamy publikacji.
  • Dopuszczamy dwa linki dofollow w treści.
  • Wymagamy przynajmniej 1500 znaków w treści.
  • Opublikowany artykuł promujemy na profilach społecznościowych Facebook, Twitter, G+
  • Artykuł w podstawowej ofercie jest promowany na stronie głównej w dwóch miejscach.

1. sekcja najnowsze wpisy
2. w zakładkach wiedza budowlana, inspiracje, ogród, wyposażenie. Są do główne kategorie nadrzędne do których może być przypisany Państwa artykuł lub do ich podkategorii tematycznych. Zwykle artykuł w tej sekcji utrzymuje się ponad 20 dni w zależności od ilości publikacji dla danej kategorii. Pozostałe sekcje promowania artykułu na stronie głównej to już opcje dodatkowe dostępne na drugiej stronie formularza.

 • Artykuł oznaczamy (sponsorowany / gościnny) lub nie oznaczamy wedle życzenia
 • Istnieje możliwość założenie osobnego konta użytkownika – autora wpisu do edycji treści opublikowanego artykułu (również linku).
 • Dopuszczamy dowolną ilość załączonych zdjęć
 • Klient może sam określić znaczniki meta wpisu tytuł, opis, słowa kluczowe, również adres /URL (standardowo 123budujemy.pl/tytul-wpisu)
 • Ceny podane w formularzu to wartości netto.

Publikacja artykułu sponsorowanego

[quform id=”1″ name=”artykuł sponsorowany”]

 

 

 


 

 

 

Statystyki

Miesięcznie notujemy ruch w przedziale 50.000 do 60.000 odsłon, unikalni użytkownicy wahają się pomiędzy 30.000 a 40.000, 95% naszych użytkowników to język/kraj PL. Staramy się codziennie publikować wpisy, dbamy o unikalne i ciekawe treści naszych publikacji. Aktualnie mamy opublikowanych artykułów 1550 oraz 500 recenzji. Zarejestrowanych użytkowników otrzymujących powiadomienia o nowych publikacjach mamy ponad 700 (możliwość rejestracji użytkownika uruchomiliśmy dopiero w tym roku). 2500 opublikowanych moderowanych komentarzy do wpisów.

Oceny w serwisie Whitepress

Przedstawione dane są dla wersji http, od stycznia 2018 wprowadziliśmy certyfikat ssl wersja https ma z dnia na dzień coraz lepsze wyniki, np.Trust Flow:24