Napisz recenzję

 Napisz swoją recenzję dowolnego produktu, w ramach współpracy proponuję Ci wynagrodzenie za twój wkład do zawartości naszego bloga w postaci zamieszczenia w Twojej recenzji dwóch dowolnych jednostek reklamowych z Twojego konta w sieci reklam kontekstowych Adsense lub linku / bannera seo do Twojej strony www, loga czy sloganu reklamowego Twojej firmy. 

[toggle_box title=”Szczegóły współpracy 'Reklama za recenzję'” width=”600″]

Pragniemy wynagrodzić Cię za dodanie recenzji produktu na naszym blogu.
W poniższym formularzu zawarliśmy pole 'kod Twoich reklamy' wklej tam kod dwóch jednostek reklamowych z Twojego konta w Adsense lub kod reklamy do Twojej strony www.
Reklama zostanie umieszczona w treści Twojej recenzji i w przypadku kodów jednostek Adsense, rozpocznie się naliczanie wynagrodzenia za każde kliknięcie w reklamę na Twoje konto Adsense.

[infolist]

  • preferujemy rozmiar jednostek 300×250 i 448×60 o dowolnym graficznie wyglądzie
  • kod reklamy zostanie zamieszczony na czas nieokreślony w treści Twojej recenzji
  • jednostki zostaną rozmieszczone wg. naszych upodobań graficznych, zwykle jest to góra i dół recenzji.

[/infolist]

Zapraszamy do współpracy.  Istnieje możliwość stałej współpracy, otrzymasz konto Autora i będziesz mógł automatycznie zamieszczać swoje recenzje poprzez panel Administratora.
Zainteresowanych proszę o kontakt.

[/toggle_box]

 
whitepress promocja usługCzy wiesz, że przy pomocy narzędzia agencji Whitepress możesz w prosty sposób promować swoje usługi na wielu serwisach tematycznych. Sprawdź teraz.  

Komentarze 1

  1. Jesteśmy jedną z największych wypożyczalni samochodów w Polsce. Proponujemy wynajem aut osobowych, w tym z automatyczną skrzynią biegów, busów 9-osobowych i aut dostawczych. Naszym klientom umożliwiamy wypożyczenie auta z dowolnego miejsca w Polsce, na przykład lotniska. Nasz przedstawiciel podstawi wypożyczony przez Ciebie samochód w wyznaczone miejsce.
    Jedną z największych zalet naszej oferty jest atrakcyjny cennik. Nie pobieramy od klientów opłat przygotowawczych i kaucji. Z naszej oferty może skorzystać każdy. Nie będziemy analizować Twojej zdolności kredytowej. Nasze auta są dla każdego. Dodatkowo, decyzję o wynajęciu Tobie auta podejmiemy od ręki, bez zbędnych procedur.
    Większość samochodów, które znajdują się w naszej flocie, dostępnych jest od ręki. Dzięki temu nie będziesz musiał długo czekać na wypożyczone auto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *