Napisz recenzję

 Napisz swoją recenzję dowolnego produktu, w ramach współpracy proponuję Ci wynagrodzenie za twój wkład do zawartości naszego bloga w postaci zamieszczenia w Twojej recenzji dwóch dowolnych jednostek reklamowych z Twojego konta w sieci reklam kontekstowych Adsense lub linku / bannera seo do Twojej strony www, loga czy sloganu reklamowego Twojej firmy. 

[toggle_box title=”Szczegóły współpracy 'Reklama za recenzję'” width=”600″]

Pragniemy wynagrodzić Cię za dodanie recenzji produktu na naszym blogu.
W poniższym formularzu zawarliśmy pole ’kod Twoich reklamy’ wklej tam kod dwóch jednostek reklamowych z Twojego konta w Adsense lub kod reklamy do Twojej strony www.
Reklama zostanie umieszczona w treści Twojej recenzji i w przypadku kodów jednostek Adsense, rozpocznie się naliczanie wynagrodzenia za każde kliknięcie w reklamę na Twoje konto Adsense.

[infolist]

  • preferujemy rozmiar jednostek 300×250 i 448×60 o dowolnym graficznie wyglądzie
  • kod reklamy zostanie zamieszczony na czas nieokreślony w treści Twojej recenzji
  • jednostki zostaną rozmieszczone wg. naszych upodobań graficznych, zwykle jest to góra i dół recenzji.

[/infolist]

Zapraszamy do współpracy.  Istnieje możliwość stałej współpracy, otrzymasz konto Autora i będziesz mógł automatycznie zamieszczać swoje recenzje poprzez panel Administratora.
Zainteresowanych proszę o kontakt.

[/toggle_box]

 
whitepress promocja usługCzy wiesz, że przy pomocy narzędzia agencji Whitepress możesz w prosty sposób promować swoje usługi na wielu serwisach tematycznych. Sprawdź teraz.  

Komentarze 1

  1. Jesteśmy jedną z największych wypożyczalni samochodów w Polsce. Proponujemy wynajem aut osobowych, w tym z automatyczną skrzynią biegów, busów 9-osobowych i aut dostawczych. Naszym klientom umożliwiamy wypożyczenie auta z dowolnego miejsca w Polsce, na przykład lotniska. Nasz przedstawiciel podstawi wypożyczony przez Ciebie samochód w wyznaczone miejsce.
    Jedną z największych zalet naszej oferty jest atrakcyjny cennik. Nie pobieramy od klientów opłat przygotowawczych i kaucji. Z naszej oferty może skorzystać każdy. Nie będziemy analizować Twojej zdolności kredytowej. Nasze auta są dla każdego. Dodatkowo, decyzję o wynajęciu Tobie auta podejmiemy od ręki, bez zbędnych procedur.
    Większość samochodów, które znajdują się w naszej flocie, dostępnych jest od ręki. Dzięki temu nie będziesz musiał długo czekać na wypożyczone auto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *