Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Napisz recenzję

Napisz swoją recenzję dowolnego produktu, w ramach współpracy proponuję Ci wynagrodzenie za twój wkład do zawartości naszego bloga w postaci zamieszczenia w Twojej recenzji dwóch dowolnych jednostek reklamowych z Twojego konta w sieci reklam kontekstowych Adsense lub linku / bannera seo do Twojej strony www, loga czy sloganu reklamowego Twojej firmy.

Szczegóły współpracy ‘Reklama za recenzję’

Pragniemy wynagrodzić Cię za dodanie recenzji produktu na naszym blogu.
W poniższym formularzu zawarliśmy pole ‘kod Twoich reklamy’ wklej tam kod dwóch jednostek reklamowych z Twojego konta w Adsense lub kod reklamy do Twojej strony www.
Reklama zostanie umieszczona w treści Twojej recenzji i w przypadku kodów jednostek Adsense, rozpocznie się naliczanie wynagrodzenia za każde kliknięcie w reklamę na Twoje konto Adsense.

  • preferujemy rozmiar jednostek 300×250 i 448×60 o dowolnym graficznie wyglądzie
  • kod reklamy zostanie zamieszczony na czas nieokreślony w treści Twojej recenzji
  • jednostki zostaną rozmieszczone wg. naszych upodobań graficznych, zwykle jest to góra i dół recenzji.

Zapraszamy do współpracy.  Istnieje możliwość stałej współpracy, otrzymasz konto Autora i będziesz mógł automatycznie zamieszczać swoje recenzje poprzez panel Administratora.
Zainteresowanych proszę o kontakt.

 

whitepress promocja usługCzy wiesz, że przy pomocy narzędzia agencji Whitepress możesz w prosty sposób promować swoje usługi na wielu serwisach tematycznych. Sprawdź teraz.