Napisz artykuł

 

 Napisz swój artykuł o dowolnym  temacie, w ramach współpracy proponuję Ci wynagrodzenie za twój wkład do zawartości naszego bloga w postaci zamieszczenia w Twoim wpisie dwóch dowolnych jednostek reklamowych z Twojego konta w sieci reklam kontekstowych Adsense lub linku / bannera seo do Twojej strony www, loga czy sloganu reklamowego Twojej firmy. 

[toggle_box title=”Szczegóły współpracy 'Reklama za artykuł'” width=”600″]

Pragniemy wynagrodzić Cię za dodanie artykuły na naszym blogu.
W poniższym formularzu zawarliśmy pole ’kod Twoich reklamy’ wklej tam kod dwóch jednostek reklamowych z Twojego konta w Adsense lub kod reklamy do Twojej strony www.
Reklama zostanie umieszczona w treści Twojego artykułu i w przypadku kodów jednostek Adsense, rozpocznie się naliczanie wynagrodzenia za każde kliknięcie w reklamę na Twoje konto Adsense.[infolist]

  • preferujemy rozmiar jednostek 300×250 i 448×60 o dowolnym graficznie wyglądzie
  • kod reklamy zostanie zamieszczony na czas nieokreślony w treści artykułu.
  • jednostki zostaną rozmieszczone wg. naszych upodobań graficznych, zwykle jest to góra i dół wpisu.

[/infolist]

Zapraszamy do współpracy.  Istnieje możliwość stałej współpracy, otrzymasz konto Autora i będziesz mógł automatycznie zamieszczać swoje artykuły poprzez panel Administratora.
Zainteresowanych proszę o kontakt. Sprawdź również informacje o współpracy z nami.

[/toggle_box]

 

Z dniem 1 Stycznie 2015, rozpoczęliśmy współpracę z serwisem Whitepress, który umożliwia publikację artykułów między innymi na naszym blogu.
Wszystkie inne sposoby publikacji artykuły na naszym blogu są omawiane indywidualnie poprzez kontakt e-mail

 

Istnieje możliwość indywidualnego zamówienie różnych form reklamy na naszym blogu. Prowadzimy działalność gospodarczą i wystawiamy faktury VAT.  zobacz szczegóły

 

 Już teraz zarejestruj się na platformie WhitePress  

whitepress promocja usługCzy wiesz, że przy pomocy narzędzia agencji Whitepress możesz w prosty sposób promować swoje usługi na wielu serwisach tematycznych. Sprawdź teraz.  

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *