Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Farba dekoracyjna CRAFTS SPRAY DUPLI-COLOR

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Farba dekoracyjna CRAFTS SPRAY DUPLI-COLOR
 
Producent: CRAFTS
 
Klasyfikacja: farby, spraye, emalie
 
Specyfikacja: opakowanie: 400 ml
 
Chemia:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


uniwersalne możliwości zastosowania, atrakcyjnie niska cena

Minusy


brak


   SPRAY DUPLI-COLOR marki CRAFTS swoje zastosowanie znajdzie praktycznie wszędzie. Przy jego użyciu można na przykład pomalować elementy ściennych struktur dekoracyjnych czy też pokryć kolorem trudno dostępne miejsca na przęsłach metalowej balustrady. Możliwości jest naprawdę wiele. Z uwagi na uniwersalność produktu, DUPLI-COLOR firmy CRAFTS z powodzeniem możemy aplikować na różne typy materiałów takie jak chociażby […]

0
Opublikowany 3 października 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest farba dekoracyjna w sprayu SPRAY DUPLI-COLOR marki CRAFTS. Środek dystrybuowany jest w formie 400 mililitrowego aerozolu. Do czego można go wykorzystać? Czy jest prosty w użyciu? Czy jego zakup się opłaca? Za chwilę się wszystkiego dowiecie! Zaczynajmy.

 
 

 

SPRAY DUPLI-COLOR marki CRAFTS swoje zastosowanie znajdzie praktycznie wszędzie. Przy jego użyciu można na przykład pomalować elementy ściennych struktur dekoracyjnych czy też pokryć kolorem trudno dostępne miejsca na przęsłach metalowej balustrady. Możliwości jest naprawdę wiele. Z uwagi na uniwersalność produktu, DUPLI-COLOR firmy CRAFTS z powodzeniem możemy aplikować na różne typy materiałów takie jak chociażby drewno, metal, szkło bądź tworzywa sztuczne.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanej farby, jak już wcześniej nadmieniłem dystrybuowana jest ona w 400 mililitrowych opakowaniach w formie aerozolu. Średnia wydajność jednej butelki farby pozwala na pomalowanie do 1,2 metra kwadratowego powierzchni – jest to więc całkiem przyzwoity wynik. Dodatkowym plusem jest również szybki czas schnięcia poszczególnych warstw aerozolu. Świeżo pomalowany przedmiot jest suchy w dotyku już po upływie pół godziny. Nowa powłoka nabiera swoich pełnych właściwości po dwóch godzinach. Na tym jednak nie koniec zalet. Farba dekoracyjna SPRAY DUPLI-COLOR marki CRAFTS to także gwarancja trwałego koloru, odpornego na wszelkiego rodzaju zadrapania czy uderzenia. Recenzowany model tworzy na malowanej powierzchni niebieską, połyskującą powłokę. Produkt posiada 12 miesięczną gwarancję producenta.

 
Cenowo wszystko prezentuje się nad wyraz korzystnie. Opisywana butelka farby CRAFTS to średni koszt 11 złotych. W połączeniu z oferowanymi przez nią uniwersalnymi możliwościami otrzymujemy naprawdę doskonały produkt w bardzo atrakcyjnej cenie. Śmiało polecam jej zakup. Ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

lakier, sprey

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz też filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)