Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Lakierobejca do drewna Altax Woskowy 2,5l Sosna

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Lakierobejca do drewna Altax Woskowy 2,5l Sosna
 
Producent: Altax
 
Klasyfikacja: lakiery, farby
 
Specyfikacja: opakowanie - 2,5 l, kolor - sosna
 
Chemia:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
11 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka wydajność, uniwersalność

Minusy


brak


Altax Woskowy Sosna jest szlachetną lakierobejcą do drewna, która przeznaczona jest do powierzchniowego wykończenia stolarki zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Produkt znajdzie więc swoje zastosowanie między innymi w elewacjach, domach z bala, podbitkach, płotach, bramach drewnianych, drewnie szlifowanym, boazeriach, sufitach, ścianach, itp. Lakierobejca Altax jest wolna od łuszczenia się i pękania w miarę upływu czasu. […]

0
Opublikowany 25 listopada 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest szlachetna lakierobejca do drewna Altax Woskowy dystrybuowana w opakowaniach o pojemności 2,5 litra. Recenzowany wariant – kolor sosna.
 

Altax Woskowy Sosna jest szlachetną lakierobejcą do drewna, która przeznaczona jest do powierzchniowego wykończenia stolarki zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Produkt znajdzie więc swoje zastosowanie między innymi w elewacjach, domach z bala, podbitkach, płotach, bramach drewnianych, drewnie szlifowanym, boazeriach, sufitach, ścianach, itp. Lakierobejca Altax jest wolna od łuszczenia się i pękania w miarę upływu czasu. Produkt jak sama jego nazwa wskazuje posiada w swej strukturze naturalne woski pszczele – dzięki czemu lepiej od konkurencyjnych marek chroni drewno przed biokorozją i szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

lakierobejca woskowy altaxin

J

eśli chodzi o aspekty techniczne lakierobejca Altax Woskowy charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością – przy jednokrotnym malowaniu z jednego litra pokryć możemy 20 metrów kwadratowych powierzchni. Dzięki zastosowanej w strukturze preparatu nanotechnologii lakierobejca nadaje drewnu właściwości hydrofobowych oraz umożliwia mu oddychanie i oddawanie wilgoci do atmosfery. Dodatkowo te same nanoelementy zabezpieczają impregnowane powierzchnie drewniane przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych powodujących szarzenie się drewna oraz rozpad zawartej w nim celulozy. Do uzyskania pożądanego efektu dekoracyjnego producent zaleca aplikację dwóch warstw preparatu. Gwarancja na produkt wystawiana jest na okres 5 lat.

 
Cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za 2,5 litrowe opakowanie lakierobejcy Altax Woskowy (kolor sosna) oscyluje w okolicach 100 złotych. Nie jest to więc ani kwota zbyt wygórowana, ani też przesadnie niska w porównaniu w konkurencyjnymi preparatami tej klasy. Lakierobejca Altax Woskowy ceniona jest głównie za swoją wysoką wydajność oraz uniwersalne możliwości stosowania. Ocena ogólna – piątka!
 

Zapraszam do komentowania wpisu i własnej oceny produktu!

Zdjęcia

lakierobejca do drewna altrax

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)