Lakierobejca do drewna Altax Woskowy 2,5l Sosna

Opisywanym produktem jest szlachetna lakierobejca do drewna Altax Woskowy dystrybuowana w opakowaniach o pojemności 2,5 litra. Recenzowany wariant – kolor sosna.

Altax Woskowy Sosna jest szlachetną lakierobejcą do drewna, która przeznaczona jest do powierzchniowego wykończenia stolarki zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Produkt znajdzie więc swoje zastosowanie między innymi w elewacjach, domach z bala, podbitkach, płotach, bramach drewnianych, drewnie szlifowanym, boazeriach, sufitach, ścianach, itp. Lakierobejca Altax jest wolna od łuszczenia się i pękania w miarę upływu czasu. Produkt jak sama jego nazwa wskazuje posiada w swej strukturze naturalne woski pszczele – dzięki czemu lepiej od konkurencyjnych marek chroni drewno przed biokorozją i szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

lakierobejca woskowy altaxin

[dropcap]J[/dropcap]eśli chodzi o aspekty techniczne lakierobejca Altax Woskowy charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością – przy jednokrotnym malowaniu z jednego litra pokryć możemy 20 metrów kwadratowych powierzchni. Dzięki zastosowanej w strukturze preparatu nanotechnologii lakierobejca nadaje drewnu właściwości hydrofobowych oraz umożliwia mu oddychanie i oddawanie wilgoci do atmosfery. Dodatkowo te same nanoelementy zabezpieczają impregnowane powierzchnie drewniane przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych powodujących szarzenie się drewna oraz rozpad zawartej w nim celulozy. Do uzyskania pożądanego efektu dekoracyjnego producent zaleca aplikację dwóch warstw preparatu. Gwarancja na produkt wystawiana jest na okres 5 lat.

Cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za 2,5 litrowe opakowanie lakierobejcy Altax Woskowy (kolor sosna) oscyluje w okolicach 100 złotych. Nie jest to więc ani kwota zbyt wygórowana, ani też przesadnie niska w porównaniu w konkurencyjnymi preparatami tej klasy. Lakierobejca Altax Woskowy ceniona jest głównie za swoją wysoką wydajność oraz uniwersalne możliwości stosowania. Ocena ogólna – piątka!

Zapraszam do komentowania wpisu i własnej oceny produktu!


lakierobejca do drewna altrax

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl


https://www.youtube.com/watch?v=4XWzkpz4S9Q

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje