Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Kit epoksydowy Poxipol Poxilina

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Poxipol Poxilina 250g
 
Producent: Poxipol
 
Klasyfikacja: kleje, masy klejowe
 
Specyfikacja: opakowanie: 250g, czas schnięcia: 10 minut
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


idealne spoiwo, po zastygnięciu posiada twardość metalu, można nim uzupełniać ubytki w każdym rodzaju materiału

Minusy


dość wysoka cena


Kit specjalistyczny Poxilina marki Poxipol jest dwuskładnikową epoksydową masą, która powinna być obowiązkowym wyposażeniem każdego domowego warsztatu. Swoje zastosowanie znajdzie podczas uzupełniania ubytków, uszczelniania powierzchni czy też przy sklejaniu przedmiotów o dowolnej grubości. Preparat posiada szeroki wachlarz zastosowań w gospodarstwie domowym oraz w modelarstwie. Przy jego użyciu można reperować przeciekające rury, dziurawe zbiorniki, pęknięte szkło w […]

2
Opublikowany 11 lutego 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest kit epoksydowy Poxilina bardzo znanej i renomowanej marki Poxipol. Środek dystrybuowany jest w tubkach o zawartości 250 gramów. Przyjrzyjmy się bliżej cechom Poxiliny. Zaczynajmy!
 

Kit specjalistyczny Poxilina marki Poxipol jest dwuskładnikową epoksydową masą, która powinna być obowiązkowym wyposażeniem każdego domowego warsztatu. Swoje zastosowanie znajdzie podczas uzupełniania ubytków, uszczelniania powierzchni czy też przy sklejaniu przedmiotów o dowolnej grubości. Preparat posiada szeroki wachlarz zastosowań w gospodarstwie domowym oraz w modelarstwie. Przy jego użyciu można reperować przeciekające rury, dziurawe zbiorniki, pęknięte szkło w pralce, itp. Można nim łatać praktycznie każdy rodzaj materiału, co jest jego niewątpliwym atutem.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne opisywanego produktu, Poxipol Poxilina jak już wyżej wspomniałem dystrybuowana jest w 250 gramowych opakowaniach. Czas wysychania masy Poxilina po nałożeniu na materiał wynosi zaledwie 10 minut. Pożądaną twardość preparat uzyskuje po upływie 1 godziny. Charakteryzuje się niesamowitą wytrzymałością – jego twardość po wyschnięciu można porównywać z twardością stali. Dodatkowo po zastygnięciu załatanej powierzchni spoina przyjmuje właściwości łatanego materiału – można w niej wiercić, wbijać w nią gwoździe, przecinać ją czy też malować. Środek posiada atest PZH, a producent udziela na niego 24 miesięcznego okresu gwarancji.

 
Wysoka jakość Poxiliny marki Poxipol nie podlega żadnym wątpliwościom – środek jest naprawdę świetny. Z jego aplikacją poradzi sobie każdy – opakowanie zostało opatrzone szczegółową instrukcją stosowania. Co do ceny, niestety nie jest ona niska – za recenzowany wariant zapłacimy aż 49 złotych. Czy więc warto ją kupić? Z całą pewnością warto! Ocena ogólna – piątka z plusem!
 

 

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


2 komentarze


  1.  
    mat

    Skleiłem poxiliną rurę z wodą (zimną) jakieś 3 lata temu, do dziś nie ma żadnego problemu. Dziś dokonałem kolejnej naprawy, tym razem nieszczelnego kolanka z ciepłą wodą. Mam nadzieję ,że będzie podobnie trwałe. Szukam właśnie info czy można jakoś przyspieszyć schnięcie.
  2.  
    Slaw

    Stosuję od lat, jest super fajny klej..! 9 dlatego,że nie wiem,czy sklei elementy łodzi plastikowej,wędkarskiej …!! ŁÓDKA KLEJONA I WYTWARZANA Z ŻYWICY I WŁÓKIEN SZKLANYCH..!

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)