MAGNAT Ceramiczna Farba do Wnętrz 2,5L

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest ceramiczna farba do wnętrz marki MAGNAT. Recenzowany wariant to 2,5 litrowe opakowanie – kolor Wrzosowy Rodonit. Co do samych odcieni farba MAGNAT Ceramic występuje aż w 44 różnych kolorach (plus uniwersalny biały).

Słowem wstępu warto wymienić podstawowe zalety opisywanej emulsji. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii CERAMIC SYSTEM bazującej na ceramicznych komponentach oraz najwyższej jakości żywicach i pigmentach produkt w przeciwieństwie do farb konkurencyjnych marek nie chlapie podczas malowania, charakteryzuje się doskonałą wydajnością i niewielkim zużyciem (14 l/m2), a do tego tworzy powierzchnie, które nie tylko świetnie wyglądają ale są również odporne na plamy i środki czyszczące. Używając farb z linii MAGNAT Ceramic mamy więc gwarancję doskonałej trwałości powłoki i jej koloru.

f94449f304234e799094c8fdaff32da5

Jak już wyżej wspominałem farba MAGNAT Ceramic przeznaczona jest wyłącznie do stosowania wewnętrznego. Przy jej użyciu możemy wykonać takie prace jak: dekoracyjno-ochronne malowanie powierzchni ścian i sufitów cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, gipsowo-kartonowych oraz tapet z włókna szklanego. Produkt możemy również stosować z powodzeniem na podłożach drewnianych, drewnopochodnych, metalowych i szklanych. Co do samego użycia farby MAGNAT Ceramic nie musimy ograniczać się wyłącznie do celów mieszkalnych. Produkt posiada wszelkie atesty i predyspozycje do stosowania go w budynkach oświaty, służby zdrowia czy też w lokalach mających styczność z żywnością.

Jeśli chodzi o sam proces malowania to przebiega on dokładnie tak, jak w przypadku tradycyjnych farb. W pierwszej kolejności przygotowujemy podłoże poprzez jego dokładne odtłuszczenie, oczyszczenie i odpylenie. Powierzchnie malowane po raz pierwszy w zależności od ich rodzaju zaleca się zagruntować odpowiednim, przeznaczonym do tego celu preparatem. Po zagruntowaniu możemy przystąpić do malowania. Farbę powinno się stosować bezpośrednio po otwarciu – nie należy jej niczym rozcieńczać, dodawać wapna czy mieszać z innymi środkami. Produkt można aplikować zarówno metodą ręczną (pędzel, wałek), jak i maszynową (natrysk). Kolejne warstwy emulsji nanosić można po upływie dwóch godzin. Dla uzyskania optymalnego efektu producent zaleca pokrycie powierzchni dwiema warstwami. Niestety opisywana farba MAGNAT Ceramic nie wykazuje właściwości mrozoodpornych i nie jest odporna na działanie promieniowania słonecznego. Zaleca się więc, by w miarę możliwości chronić powłokę świeżo malowaną od wyżej wymienionych czynników.

Kwota, jaką musimy przeznaczyć na zakup recenzowanej ceramicznej farby do wnętrz marki MAGNAT jest dosyć przystępna. Za recenzowany wariant 2,5 litra zapłacimy w promocji niespełna 60 złotych. Ocena ogólna – piątka!

magnat_ceramic_karta_kolorow

 


farba ceramiczna magnat opinie

farba ceramiczna magnat ceramic opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Farba Magnat Ceramic

No valid json found
Sorry, no video's found
 zobacz teżfilmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Magnat

Następny artykuł

Komentarze 4

  1. Angela says:

    Bardzo fajnie się zmywa wszelkie zabrudzenia ze ściany pomalowanej tą farbą – potwierdzone z osobistego doświadczenia. Mam dwójkę dzieci !

  2. elizka says:

    malowaliśmy salon kolorem kamien faraonów, wyszło cudnie :) co do plamoodporności , farba juz została przetesowana i tak – jest plamoodporna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje