Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Śnieżka Emulsja Eko Śnieżnobiała 10L

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Śnieżka Emulsja Eko Śnieżnobiała 10 L
 
Producent: Śnieżka
 
Klasyfikacja: farby, bazy, emulsje
 
Specyfikacja: wydajność - 13 m2/l, opakowanie - 10 l, minimalna ilość warstw - 1, hipoalergiczna
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
23 wszystkich głosów

 

Plusy


jakość, cena, wydajność, przyjazna dla alergików

Minusy


brak


Farba Śnieżka Eko świetnie daje sobie radę z dekoracyjnym malowaniem ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Stosować ją możemy praktycznie na każdym podłożu – w wytycznych od producenta wymienione są między innymi: zaprawy cementowe, cementowo-wapienne, wapienne, gipsowe, wykonane z płyt gipsowo-kartonowych, drewnianych i z materiałów drewnopochodnych. Ściany po malowaniu opisywaną emulsją uzyskują piękny matowy, śnieżnobiały efekt. Emulsja […]

3
Opublikowany 20 sierpnia 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest hipoalergiczna emulsja marki Śnieżka – z linii Eko – kolor śnieżnobiały – dystrybuowana w opakowaniu 10 litrowym (dostępna także 5 litrowa wersja).
 

Farba Śnieżka Eko świetnie daje sobie radę z dekoracyjnym malowaniem ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Stosować ją możemy praktycznie na każdym podłożu – w wytycznych od producenta wymienione są między innymi: zaprawy cementowe, cementowo-wapienne, wapienne, gipsowe, wykonane z płyt gipsowo-kartonowych, drewnianych i z materiałów drewnopochodnych. Ściany po malowaniu opisywaną emulsją uzyskują piękny matowy, śnieżnobiały efekt. Emulsja umożliwia proces tak zwanego “oddychania” malowanej powierzchni.

Jak już wcześniej wspomniałem produkt jest przyjazny dla alergików – badania, które na specjalne zlecenie zostały wykonane przez Zakład Alergologii Klinicznej i Środowiskowej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego utwierdzają nas w przekonaniu, iż emulsja ta nie wykazuje żadnych działań alergizujących ani drażniących. Jeśli zaś chodzi o aspekty techniczne to opisywana emulsja cechuje się wydajnością na poziomie 13 metrów kwadratowych na litr przy jednokrotnym malowaniu. Produkt jest niepalny i wodorozcieńczalny. Zaleca się także by na czas prac malarskich i bezpośrednio po ich zakończeniu wietrzyć i zapewnić odpowiednią wentylację wewnątrz malowanego pomieszczenia.

 

Karta Techniczna – pobierz tutaj

Ci, którzy już kupili hipoalergiczną emulsję firmy Śnieżka recenzowaną w tymże wpisie chwalą ją pod każdym względem. Produkt nie dość, że cechuje się wysoką jakością, posiadanymi atestami oraz wysoką wydajnością – dodatkowo cechuje się niską ceną – za opakowanie 10 litrowe zapłacimy kwotę 56 złotych. Ocena ogólna – szóstka!
 

Zapraszam do komentowania i własnej oceny produktu.

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

aktualnie brak

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


3 komentarze


 1.  
  maciek

  Malowałem tą farbą. W skrócie zwykła farba, śmierdzi o wiele mniej niż typowe lateksowe odpowiedniki i dziecko też nie ma reakcji alergicznych. Szkoda tylko, że paleta różni się od tej satynowej, bo tam są najlepsze kolory jakie ma do zaoferowania ta firma.
 2.  
  Janek

  Bardzo wydajna farba, nie spływa, nie ma chemicznego zapachu, dobra jakosciowo i w dobrej cenie, godna polecenia.
 3.  
  Taki malarz

  2x pomalowane i nadal przebicia plyt gk, zakladam, ze po 3cim malowaniu ciagle będą przebicia widząc obecny stan… jest gęsta w opakowaniu, a maluję się jakby była rocieńczona, po pierwszej warstwie wyraźnie było widać gładź gipsowana przebicia.

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)