Styropiany LAMBDA WHITE

Szary styropian cechuje się doskonałymi parametrami izolacyjnymi. Oprócz tego, zapewnia korzystny balans ekologiczny. Jest też ekonomiczny w użyciu. Opis typowy dla każdego styropianu. Większość fachowców, w tej dziedzinie zaczęła nawet uważać, styropian to produkt, którego nie da się unowocześnić, sprawić by był innowacyjny. Jednak, czy na pewno?
swisspor-styropian-lambda-dach-podlogaLAMBDA WHITE, to pierwszy produkt, który możemy kupić w naszym kraju, pochodzący z nowej generacji styropianów. Jego producentem jest szwajcarska firma Swisspor. Materiał ten, został stworzony, w technologii odprężonych płyt zespolonych. Jego główną cechą są niespotykane dotąd parametry termoizolacyjne. Dzięki temu, pozbyto się wady, często występującej w przypadku płyt o tym odcieniu, a mianowicie silnych naprężeń wewnętrznych.
Kiedy do docieplenia budynku wybierzemy zwykły szary styropian, musimy czekać z ruszeniem prac na sprzyjające warunki pogodowe. Oprócz tego, zainwestować trzeba w drogie kleje, najlepiej te najwyższej jakości. Przestrzegać też powinniśmy, instrukcji aplikacyjnych, nie zapominając o przysłonięciu fasady przed promieniami słonecznymi. Jeśli się do tego nie zastosujemy, liczyć się możemy z tym, iż nasz styropian, zdeformuje się i odstanie od ściany.
Jeśli jednak zapomnieliśmy, o którymś punkcie z powyższych, lecz korzystamy z LAMBDY WHITE, to trochę się nam upiekło. Stało się tak, iż nowy produkt marki Swisspor, został stworzony ze zwiększoną odpornością na błędy popełniane przez człowieka, czy czynniki pogodowe. Ich kolejną cechą jest bezpieczeństwo aplikacji. To dzięki temu, produkty wykonane w tej technologii, cieszą się wysoką popularnością w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii.
Temu produktowi nie straszne będzie również mocne szlifowanie. Wszystko, dzięki sześcio milimetrowej, warstwie ochronnej. Jest ona koloru białego, co sprzyja w walce ze słońcem. Po prostu, kolor ten odbija promienie, co w porównaniu do zwykłego styropianu, daje temperaturę niższą aż o około 20 stopni Celsjusza. Szwajcarscy badacze, przy tym projekcie, opracowali innowacyjny system nacięć, mający za zadanie zmniejszyć wewnętrzne naprężenia. Muszą one znaleźć się w dokładnie sprecyzowanym miejscu, a ich głębokość, zależna jest od grubości płyty.

Podsumowując, szare styropiany LAMBDA WHITE, to najlepszy produkt, z najwyższą dotychczas termoizolacyjnością oraz innowacyjnym systemem przeciw naprężeniowym. Całość jest również znacznie bardziej wytrzymała na ludzkie błędy i czynniki zewnętrzne. Nie bez powodu produkt ten uzyskał certyfikat IBP, czy nagrody takie jak Odkrycie Roku 2015, bądź Top Builder 2016. Cena tego cuda to okolice 60 złotych za opakowanie 0,296 m3.

Swisspor Lambda White Fasada

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.
No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Komentarze 1

  1. 123budujemy.pl says:

    Styropiany LAMBDA WHITE: Szary styropian cechuje się doskonałymi parametrami izolacyjnymi… https://t.co/l0opCNCxnf

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje