Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Suchy Mur Ultrament do osuszania murów metodą iniekcji

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Suchy Mur Ultrament
 
Producent: Ultrament
 
Klasyfikacja: Osuszanie muru
 
Specyfikacja: Chemia budowlana, hydroizolacja
 
Średnia cena (zł): 330
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
7.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 


Suchy Mur niemieckiej marki Ultrament to gotowy do użycia płyn na bazie silikatów, przeznaczony do osuszania murów metodą iniekcji. Dzięki nowoczesnej recepturze środek dokładnie wypełnia kapilary w murze, gdzie pod wpływem związków alkaicznych krystalizuje się blokując dalsze pociąganie wilgoci oraz transport wody. W ten sposób pozwala na szybkie i samodzielne wykonanie lub/i odtworzenie izolacji poziomej, […]

0
Opublikowany 15 lutego 2017 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Suchy Mur niemieckiej marki Ultrament to gotowy do użycia płyn na bazie silikatów, przeznaczony do osuszania murów metodą iniekcji. Dzięki nowoczesnej recepturze środek dokładnie wypełnia kapilary w murze, gdzie pod wpływem związków alkaicznych krystalizuje się blokując dalsze pociąganie wilgoci oraz transport wody. W ten sposób pozwala na szybkie i samodzielne wykonanie lub/i odtworzenie izolacji poziomej, niwelując dalszą migrację wody. Ponieważ płyn nie wydziela szkodliwych oparów i gazów oraz nie zawiera rozpuszczalników organicznych, można go zastosować tak samo na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

Szacowane zużycie produktu Ultrament Suchy Mur uzależnione jest od rodzaju oraz grubości powierzchni i wynosi: 6-9 kg/mb dla muru 30 cm, 7-13 kg/mb dla muru 40 cm oraz 9-18 kg/mb dla muru 50 cm.

Produkt dostępny jest w wybranych marketach budowlanych (Castorama i Leroy Merlin). Sugerowana cena półkowa wynosi ok. 90 zł za 5 kg oraz ok. 330 zł za opakowanie 30 kg.

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


ztaraszewska

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)