Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Umywalka Roca Diverta A327116000

 
umywalka roca opinie
umywalka roca opinie
umywalka roca opinie

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Roca Diverta A327116000
 
Producent: Roca
 
Klasyfikacja: umywalki
 
Specyfikacja: długość - 42,5 cm, szerokość - 55 cm, wysokość - 17 cm, komora (dł - 305 mm, gł - 125 mm, szer - 485 mm)
 
Wyposażenie:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
9 wszystkich głosów

 

Plusy


atrakcyjny design, łatwość czyszczenia, wytrzymałość

Minusy


nieestetyczny spód


Opisywanym produktem jest umywalka popularnej, renomowanej firmy Roca z linii Diverta model A327116000. Seria Diverta przeznaczona jest w szczególności dla wszystkich tych, którzy od umywalki oczekują pełnej funkcjonalności przy jednoczesnym minimalizmie i swobodzie nowoczesnej kompozycji. Rozwiązanie to idealnie wkomponuje się więc praktycznie w każde nowoczesne łazienkowe wnętrze. [/quote] mywalka Roca Diverta odznacza się na tle konkurencyjnych […]

4
Opublikowany 25 maja 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Opisywanym produktem jest umywalka popularnej, renomowanej firmy Roca z linii Diverta model A327116000. Seria Diverta przeznaczona jest w szczególności dla wszystkich tych, którzy od umywalki oczekują pełnej funkcjonalności przy jednoczesnym minimalizmie i swobodzie nowoczesnej kompozycji. Rozwiązanie to idealnie wkomponuje się więc praktycznie w każde nowoczesne łazienkowe wnętrze. [/quote]

 

umywalka roca opinie

U

mywalka Roca Diverta odznacza się na tle konkurencyjnych produktów geometrycznymi kształtami odzwierciedlającymi jej naturalne piękno i szlachetny minimalizm. Jej konstrukcja jest mocowana poprzez wpuszczenie w blat. Rozmiar opisywanej umywalki to 425 x 550 x 170 (odpowiednio długość x szerokość x wysokość). Produkt posiada jeden otwór na montaż baterii, jednak producent przez zastosowanie uniwersalnej konstrukcji umożliwił wybicie nawet 3 otworów. Opisywany model posiada biały kolor.

W

śród użytkowników umywalka nablatowa Roca Diverta charakteryzowana jest jako atrakcyjna cenowo i stylistycznie. Na jej zakup przyjdzie się wydać nam kwotę 440 złotych. Montaż nablatowy umywalki Roca Diverta pozwala z kolei na dowolną aranżację i dostosowanie do swojego indywidualnego projektu. Do zalet zaliczyć także można wysoką pojemność umywalki – 18,5 litra. Kontrowersje jednak budzi fakt chropowatych, nieestetycznych powierzchni wyglądających jakby ceramika nie była do końca dolana od spodu (niewidoczna część) umywalki. Jeśli wierzyć opiniom niektórych użytkowników takie niedociągnięcia i krzywizny zdarzały się też na widocznych płaszczyznach umywalki – głównie w miejscach gdzie odkłada się mydło i w miejscu przeznaczonym na montaż baterii. To duże niedociągnięcie ze strony producenta, jednak można to złożyć na przypuszczalny fakt jednej wadliwej serii wypuszczonej do sprzedaży – stąd wynikałyby owe negatywne opinie. W obliczu dużej pojemności umywalki i świetnym dopasowaniu do każdego nowoczesnego wnętrza łazienki produkt Roca otrzymuje ocenę – czwórkę!

 

 
 

Zdjęcia

roca umywalka opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


4 komentarze


 1.  
  projektowanie stron www
  2.0

  Naprawdę dobry notka, jak i calutka strona… Oby tak
  dalej! :D Seeya!
 2.  
  zobacz
  00.5

  Doskonały tekst, merytoryczny i łatwy do czytania
 3.  
  Melex

  Pomocna recenzja. Jestem przed zakupem umywalki. Zastanawiałem sie nad ceramika właśnie z Roca. Nie byłem tylko zdecydowany jaki chce model. Podobała mi zarówno Diverta jak i Meridian. Teraz wiem na jaką się zdecyduję.
 4.  
  Momo

  Ale jak ja postawimy na blat bo jest i taka wersja tej umywalki to nie będzie nam przeszkadzał nieestetyczny spód :)

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)