Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Emulsja Śnieżka EKO biała 10 l

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Śnieżka EKO biała 10 l
 
Producent: Śnieżka
 
Klasyfikacja: farby, emulsje
 
Specyfikacja: pojemność: 10 l aplikacja natryskowa: tak aplikacja pędzlem: tak aplikacja wałkiem: tak mycie narzędzi: woda ilość warstw: 2 wydajność/1L: 13 m2 czas schnięcia - całkowicie suchy: 4 h czas schnięcia - powierzchniowo suchy: 2 h czas schnięcia - powtórne malowanie: 4 h
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


wysoka jakość, dobra wydajność, korzystna cena, ekologiczna

Minusy


brak


Emulsja akrylowa Śnieżka z linii EKO w kolorze białym jest farba o unikatowej strukturze pozwalającą osiągnąć niepowtarzalny efekt matowych, śnieżnobiałych powłok. Przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wykonanych z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, wapiennych, gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych, drewnianych i z materiałów drewnopochodnych wewnątrz pomieszczeń. Linia EKO zapewnia korzystne dla alergików właściwości, jest też przyjazna dla środowiska. Farba Śnieżka […]

0
Opublikowany 6 lutego 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest emulsja Śnieżka z linii EKO w kolorze białym dystrybuowana w opakowaniu 10 litrowym. Matowa farba na bazie akrylu przeznaczona jest do malowania powierzchni ścian i sufitów wewnątrz budynków. Przyjrzyjmy się bliżej, jakie unikatowe cechy skrywa w sobie opisywana emulsja. Zaczynajmy!
 

Emulsja akrylowa Śnieżka z linii EKO w kolorze białym jest farba o unikatowej strukturze pozwalającą osiągnąć niepowtarzalny efekt matowych, śnieżnobiałych powłok. Przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wykonanych z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, wapiennych, gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych, drewnianych i z materiałów drewnopochodnych wewnątrz pomieszczeń. Linia EKO zapewnia korzystne dla alergików właściwości, jest też przyjazna dla środowiska. Farba Śnieżka zapewnia doskonałe krycie powierzchni już przy jednej warstwie i sprawia, że ściany mogą swobodnie oddychać.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego produktu, emulsja Śnieżka EKO jak wspomniałem we wstępie jest dystrybuowana w 10 litrowych wiaderkach z tworzywa sztucznego. Farba pozwala na dowolność metody aplikacji – począwszy od pędzla i wałka, na natrysku mechanicznym kończąc. Wysoka wydajność emulsji Śnieżka EKO pozwala na pomalowanie do 13 metrów kwadratowych powierzchni przy użyciu 1 litra farby. Jak można łatwo obliczyć opisywany wariant pozwala na pokrycie do 130 metrów kwadratowych powierzchni. Do uzyskania pożądanego efektu zaleca się zastosować dwie warstwy farby. Całkowity czas wysychania pojedynczej warstwy to 4 godziny, po tym czasie można też przystępować do powtórnego malowania. Jako rozpuszczalnik można stosować wodę. Warto dodać, że farba Śnieżka z linii EKO została przebadana przez Zakład Alergologii Klinicznej i Środowiskowej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a badania potwierdziły, że emulsja ta nie wykazuje działania alergizującego ani drażniącego.

 
Cenowo emulsja Śnieżka przedstawia się bardzo korzystnie. 10 litrowy wariant opakowania to koszt oscylujący w okolicach 50 złotych w zależności od sklepu. Produkt cieszy się bardzo dobrymi opiniami fachowców i Internautów. Wysoka jakość, wydajność i przyjazne środowisku cechy emulsji pozwalają na wystawienie jej maksymalnej oceny – szóstki!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)