Wełna ISOVER Uni-Mata flex

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest wełna mineralna Uni-Mata renomowanej marki ISOVER specjalizującej się w produktach pomocnych podczas wykonywania termoizolacji budynków. Opisywany model to Uni-Mata flex o parametrach podstawowych 100 mm, 7,2 m2. Jakie jeszcze cechy posiada? Co odróżnia wełnę ISOVER od konkurencyjnych produktów tej klasy? Za chwilę się dowiecie. Zaczynajmy!

ISOVER Uni-Mata flex cena

Uni-Mata flex marki ISOVER to niezwykle lekka, o wysokiej izolacyjności termicznej, szklana wełna mineralna dystrybuowana w postaci maty pakowanej w rolki. Produkt montuje się na zasadzie lekkiego wcisku i nie wymaga on stosowania dodatkowych mocowań czy zabezpieczeń. Cechą charakterystyczną odróżniającą wełnę ISOVER od asortymentu konkurencji jest jej struktura. Posiada ona zaburzony układ włókien, co efektywnie wpływa na jej parametry mechaniczne.

Izolacja cieplno-akustyczna Uni-Mata flex ISOVER swoje zastosowanie znajdzie podczas wykonywania dociepleń dachów skośnych, pomiędzy krokwiami, poddaszy użytkowych i nieużytkowych, stropodachów dwudzielnych, podłóg i stropów pomiędzy legarami oraz drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego produktu wełna Uni-Mata flex pojedyncze opakowanie zawiera 7,2 metra kwadratowego maty. Arkusz cechuje się wymiarami 6 na 1,2 metra i grubością 10 centymetrów. Współczynnik przewodzenia ciepła został utrzymany na bardzo przyzwoitym poziomie 0,39 W/m2K. Opór cieplny określa się natomiast wartością 2,55 m2K/W. Klasa reakcji na ogień A1.

Cenowo Uni-Mata flex przedstawia się bardzo korzystnie. 150 złotych to bardzo dobrze zachowany stosunek jakości do ceny. Warto więc poważnie rozpatrzyć zakup tego produktu. Ocena ogólna – mocna piątka.

Wełna ISOVER Uni-Mata flex cena

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.
No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje