Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Wełna ISOVER Uni-Mata flex

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: ISOVER Uni-Mata flex
 
Producent: ISOVER
 
Klasyfikacja: termoizolacja
 
Specyfikacja: Ilość sztuk w opakowaniu 7,2 m2 Klasa reakcji na ogień A1 Opór cieplny 2,55 m2K/W Powierzchnia płyt 6000 / 1200 mm Rodzaj wełna mineralna szklana Współczynnik przewodzenia ciepła 0,39 W/m2K
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


dobry stosunek jakość/cena

Minusy


brak


Uni-Mata flex marki ISOVER to niezwykle lekka, o wysokiej izolacyjności termicznej, szklana wełna mineralna dystrybuowana w postaci maty pakowanej w rolki. Produkt montuje się na zasadzie lekkiego wcisku i nie wymaga on stosowania dodatkowych mocowań czy zabezpieczeń. Cechą charakterystyczną odróżniającą wełnę ISOVER od asortymentu konkurencji jest jej struktura. Posiada ona zaburzony układ włókien, co efektywnie […]

0
Opublikowany 13 stycznia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest wełna mineralna Uni-Mata renomowanej marki ISOVER specjalizującej się w produktach pomocnych podczas wykonywania termoizolacji budynków. Opisywany model to Uni-Mata flex o parametrach podstawowych 100 mm, 7,2 m2. Jakie jeszcze cechy posiada? Co odróżnia wełnę ISOVER od konkurencyjnych produktów tej klasy? Za chwilę się dowiecie. Zaczynajmy!
 

ISOVER Uni-Mata flex cena

Uni-Mata flex marki ISOVER to niezwykle lekka, o wysokiej izolacyjności termicznej, szklana wełna mineralna dystrybuowana w postaci maty pakowanej w rolki. Produkt montuje się na zasadzie lekkiego wcisku i nie wymaga on stosowania dodatkowych mocowań czy zabezpieczeń. Cechą charakterystyczną odróżniającą wełnę ISOVER od asortymentu konkurencji jest jej struktura. Posiada ona zaburzony układ włókien, co efektywnie wpływa na jej parametry mechaniczne.

Izolacja cieplno-akustyczna Uni-Mata flex ISOVER swoje zastosowanie znajdzie podczas wykonywania dociepleń dachów skośnych, pomiędzy krokwiami, poddaszy użytkowych i nieużytkowych, stropodachów dwudzielnych, podłóg i stropów pomiędzy legarami oraz drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego produktu wełna Uni-Mata flex pojedyncze opakowanie zawiera 7,2 metra kwadratowego maty. Arkusz cechuje się wymiarami 6 na 1,2 metra i grubością 10 centymetrów. Współczynnik przewodzenia ciepła został utrzymany na bardzo przyzwoitym poziomie 0,39 W/m2K. Opór cieplny określa się natomiast wartością 2,55 m2K/W. Klasa reakcji na ogień A1.

 
Cenowo Uni-Mata flex przedstawia się bardzo korzystnie. 150 złotych to bardzo dobrze zachowany stosunek jakości do ceny. Warto więc poważnie rozpatrzyć zakup tego produktu. Ocena ogólna – mocna piątka.
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Wełna ISOVER Uni-Mata flex cena

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)