Frezarka górnowrzecionowa Black&Decker KW900E-XK 1200 W

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest frezarka górnowrzecionowa popularnej marki Black&Decker – model o oznaczeniu KW900E-XK. Czym urządzenie wyróżnia się na tle konkurencyjnych marek? Czy warto rozważyć jego zakup? Zaczynajmy recenzję!

608763_1

Frezarka górnowrzecionowa Black&Decker KW900E-XK przeznaczona jest do fazowania, wręgowania, wycinania różnych kształtów, nacięć, rowków, profili i krawędzi. Urządzenie dzięki wbudowanemu w obudowę włącznikowi, jest dziecinnie proste w obsłudze. Maszyna jest niezwykle wydajna – można o niej powiedzieć, że jest sprzętem o uniwersalnym zakresie zastosowań. Precyzję prowadzenia frezarki w pionie, zwiększają w głównej mierze podwójne kolumny prowadzące wyposażone w osłony zabezpieczające. Intuicyjna i szybka wymiana frezów, możliwa jest dzięki zastosowaniu w konstrukcji specjalnej blokady wrzeciona. Ergonomiczne rękojeści boczne umożliwiają pewny chwyt, zapewniając komfort użytkowania narzędzia.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną opisywanego produktu to warto w tym wypadku szczególną uwagę zwrócić na wydajny silnik frezarki o imponującej mocy 1200 W. W wyposażeniu standardowym oprócz samego narzędzia znajdziemy także 3 tulejki do mocowania frezów o średnicach trzonków do 12 milimetrów. Frezarka Black&Decker zasilana jest standardowym napięciem 230V. Płynnie nastawiana prędkość zapewnia sterowalność i pozwala uniknąć nadpalania materiału podczas jego obróbki. Inne dane techniczne recenzowanej frezarki to: prędkość bez obciążenia w przedziale od 8000 do 28000 obr./min., długość ruchu wgłębnego równa 55 milimetrów, maksymalna średnica freza równa 38 milimetrów oraz przewód zasilający o długości 3 metrów. Jeśli chodzi o same gabaryty urządzenia to jego waga wynosi 5 kg, zaś całkowite wymiary to odpowiednio 31,2 x 30,2 x 17,9 cm. Produkt cechuje się dwuletnią gwarancją producenta.

Co do samej ceny urządzenia Black&Decker KW900E-XK można powiedzieć, że jest ona całkiem korzystna. Za recenzowany model zapłacimy równowartość 350 złotych. Ocena ogólna adekwatna do stosunku jakość/cena – piątka. Gorąco polecam ten zakup!

Frezarka górnowrzecionowa Black Decker

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Frezarka Black and Decker KW900e
Fresatrice Black and Decker KW900E 1200w Router
Fresatrice Black and Decker KW900E 1200w Router
Обзор Фрезер BLACK & DECKER KW900E, BLA ..
Обзор Фрезер BLACK & DECKER KW900E, BLA ..
фрезер BLACK&DECKER  KW900E обзор
фрезер BLACK&DECKER KW900E обзор
Défonceuse : découverte de la machine et prise e ..
Défonceuse : découverte de la machine et prise e ..
Фрезер BLACK&DECKER KW900EKA
Фрезер BLACK&DECKER KW900EKA
Conheça as formas de utilização da Tupia de Col ..
Conheça as formas de utilização da Tupia de Col ..
Tupia de coluna Black & Decker - Review
Tupia de coluna Black & Decker - Review

 zobacz też filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Black&Decker

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje