Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Frezarka górnowrzecionowa Black&Decker KW900E-XK 1200 W

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Black&Decker KW900E-XK
 
Producent: Black&Decker
 
Klasyfikacja: frezarki, elektronarzędzia
 
Specyfikacja: moc: 1200 W
 
Narzędzia Budowlane: , ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


dobra cena, uniwersalne możliwości zastosowania

Minusy


brak


Frezarka górnowrzecionowa Black&Decker KW900E-XK przeznaczona jest do fazowania, wręgowania, wycinania różnych kształtów, nacięć, rowków, profili i krawędzi. Urządzenie dzięki wbudowanemu w obudowę włącznikowi, jest dziecinnie proste w obsłudze. Maszyna jest niezwykle wydajna – można o niej powiedzieć, że jest sprzętem o uniwersalnym zakresie zastosowań. Precyzję prowadzenia frezarki w pionie, zwiększają w głównej mierze podwójne kolumny prowadzące wyposażone w osłony […]

0
Opublikowany 13 października 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest frezarka górnowrzecionowa popularnej marki Black&Decker – model o oznaczeniu KW900E-XK. Czym urządzenie wyróżnia się na tle konkurencyjnych marek? Czy warto rozważyć jego zakup? Zaczynajmy recenzję!
 

608763_1

Frezarka górnowrzecionowa Black&Decker KW900E-XK przeznaczona jest do fazowania, wręgowania, wycinania różnych kształtów, nacięć, rowków, profili i krawędzi. Urządzenie dzięki wbudowanemu w obudowę włącznikowi, jest dziecinnie proste w obsłudze. Maszyna jest niezwykle wydajna – można o niej powiedzieć, że jest sprzętem o uniwersalnym zakresie zastosowań. Precyzję prowadzenia frezarki w pionie, zwiększają w głównej mierze podwójne kolumny prowadzące wyposażone w osłony zabezpieczające. Intuicyjna i szybka wymiana frezów, możliwa jest dzięki zastosowaniu w konstrukcji specjalnej blokady wrzeciona. Ergonomiczne rękojeści boczne umożliwiają pewny chwyt, zapewniając komfort użytkowania narzędzia.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną opisywanego produktu to warto w tym wypadku szczególną uwagę zwrócić na wydajny silnik frezarki o imponującej mocy 1200 W. W wyposażeniu standardowym oprócz samego narzędzia znajdziemy także 3 tulejki do mocowania frezów o średnicach trzonków do 12 milimetrów. Frezarka Black&Decker zasilana jest standardowym napięciem 230V. Płynnie nastawiana prędkość zapewnia sterowalność i pozwala uniknąć nadpalania materiału podczas jego obróbki. Inne dane techniczne recenzowanej frezarki to: prędkość bez obciążenia w przedziale od 8000 do 28000 obr./min., długość ruchu wgłębnego równa 55 milimetrów, maksymalna średnica freza równa 38 milimetrów oraz przewód zasilający o długości 3 metrów. Jeśli chodzi o same gabaryty urządzenia to jego waga wynosi 5 kg, zaś całkowite wymiary to odpowiednio 31,2 x 30,2 x 17,9 cm. Produkt cechuje się dwuletnią gwarancją producenta.

 
Co do samej ceny urządzenia Black&Decker KW900E-XK można powiedzieć, że jest ona całkiem korzystna. Za recenzowany model zapłacimy równowartość 350 złotych. Ocena ogólna adekwatna do stosunku jakość/cena – piątka. Gorąco polecam ten zakup!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Frezarka górnowrzecionowa Black Decker

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Frezarka Black and Decker KW900e

 

 zobacz też filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Black&Decker


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)