Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Frezarka górnowrzecionowa Black&Decker KW900E-XK 1200 W

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Black&Decker KW900E-XK
 
Producent: Black&Decker
 
Klasyfikacja: frezarki, elektronarzędzia
 
Specyfikacja: moc: 1200 W
 
Narzędzia Budowlane: , ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


dobra cena, uniwersalne możliwości zastosowania

Minusy


brak


Frezarka górnowrzecionowa Black&Decker KW900E-XK przeznaczona jest do fazowania, wręgowania, wycinania różnych kształtów, nacięć, rowków, profili i krawędzi. Urządzenie dzięki wbudowanemu w obudowę włącznikowi, jest dziecinnie proste w obsłudze. Maszyna jest niezwykle wydajna – można o niej powiedzieć, że jest sprzętem o uniwersalnym zakresie zastosowań. Precyzję prowadzenia frezarki w pionie, zwiększają w głównej mierze podwójne kolumny prowadzące wyposażone w osłony […]

0
Opublikowany 13 października 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest frezarka górnowrzecionowa popularnej marki Black&Decker – model o oznaczeniu KW900E-XK. Czym urządzenie wyróżnia się na tle konkurencyjnych marek? Czy warto rozważyć jego zakup? Zaczynajmy recenzję!
 

608763_1

Frezarka górnowrzecionowa Black&Decker KW900E-XK przeznaczona jest do fazowania, wręgowania, wycinania różnych kształtów, nacięć, rowków, profili i krawędzi. Urządzenie dzięki wbudowanemu w obudowę włącznikowi, jest dziecinnie proste w obsłudze. Maszyna jest niezwykle wydajna – można o niej powiedzieć, że jest sprzętem o uniwersalnym zakresie zastosowań. Precyzję prowadzenia frezarki w pionie, zwiększają w głównej mierze podwójne kolumny prowadzące wyposażone w osłony zabezpieczające. Intuicyjna i szybka wymiana frezów, możliwa jest dzięki zastosowaniu w konstrukcji specjalnej blokady wrzeciona. Ergonomiczne rękojeści boczne umożliwiają pewny chwyt, zapewniając komfort użytkowania narzędzia.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną opisywanego produktu to warto w tym wypadku szczególną uwagę zwrócić na wydajny silnik frezarki o imponującej mocy 1200 W. W wyposażeniu standardowym oprócz samego narzędzia znajdziemy także 3 tulejki do mocowania frezów o średnicach trzonków do 12 milimetrów. Frezarka Black&Decker zasilana jest standardowym napięciem 230V. Płynnie nastawiana prędkość zapewnia sterowalność i pozwala uniknąć nadpalania materiału podczas jego obróbki. Inne dane techniczne recenzowanej frezarki to: prędkość bez obciążenia w przedziale od 8000 do 28000 obr./min., długość ruchu wgłębnego równa 55 milimetrów, maksymalna średnica freza równa 38 milimetrów oraz przewód zasilający o długości 3 metrów. Jeśli chodzi o same gabaryty urządzenia to jego waga wynosi 5 kg, zaś całkowite wymiary to odpowiednio 31,2 x 30,2 x 17,9 cm. Produkt cechuje się dwuletnią gwarancją producenta.

 
Co do samej ceny urządzenia Black&Decker KW900E-XK można powiedzieć, że jest ona całkiem korzystna. Za recenzowany model zapłacimy równowartość 350 złotych. Ocena ogólna adekwatna do stosunku jakość/cena – piątka. Gorąco polecam ten zakup!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Frezarka górnowrzecionowa Black Decker

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Frezarka Black and Decker KW900e

+ Slide
- Slide

 

 zobacz też filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Black&Decker


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)