Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Wiertarka udarowa Celma PRCm 13GEO 850 W

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Celma PRCm 13GEO
 
Producent: Celma
 
Klasyfikacja: wiertarki udarowe
 
Specyfikacja: moc: 850 W, zasilanie: 230 V, długość przewodu zasilającego: 2 m
 
Narzędzia Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


ergonomiczna obsługa, dobra cena

Minusy


brak


Narzędzie firmy Celma wyposażone zostało w regulację prędkości obrotowej, ogranicznik głębokości wiercenia oraz w uchwyt kluczykowy.  Jeśli chodzi o aspekty praktyczne i samo korzystanie z urządzenia to można śmiało powiedzieć, że jest ono niezwykle wygodne w obsłudze, i nie obciąża rąk. Konstrukcja i estetyczny wygląd w połączeniu z wielofunkcyjnością sprawiają, że wiertarka jest przydatna dla każdego […]

1
Opublikowany 26 września 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest wiertarka udarowa marki Celma o oznaczeniu modelowym PRCm 13GEO. Narzędzie to charakteryzuje się silnikiem o mocy 850 W. Poprzez zastosowane rozwiązania techniczne wiertarka udarowa Celma cechuje się bardzo długim okresem żywotności. Przyjrzyjmy się bliżej oferowanym przez nią możliwościom. Jak na . Zaczynajmy!
 

wiertarka celma opinie

Narzędzie firmy Celma wyposażone zostało w regulację prędkości obrotowej, ogranicznik głębokości wiercenia oraz w uchwyt kluczykowy.  Jeśli chodzi o aspekty praktyczne i samo korzystanie z urządzenia to można śmiało powiedzieć, że jest ono niezwykle wygodne w obsłudze, i nie obciąża rąk. Konstrukcja i estetyczny wygląd w połączeniu z wielofunkcyjnością sprawiają, że wiertarka jest przydatna dla każdego majsterkowicza.

Narzędzie przeznaczone jest w szczególności do wiercenia w metalu, drewnie i tworzywach sztucznych – przy ruchu obrotowym wrzeciona, oraz do wiercenia w materiałach budowlanych – przy ruchu obrotowo-udarowym. Dzięki zastosowaniu w urządzeniu elektronicznej regulacji obrotów, dostosowanie odpowiednich prędkości obrotowych do wykonywanej pracy odbywa się w sposób niezwykle intuicyjny. Wiertło wymienia się bardzo łatwo, zaś ergonomiczne rękojeści pozwalają pewnie trzymać narzędzie w rękach. Wszystko to w połączeniu składa się na wygodę i komfort użytkowania wiertarki udarowej Celma PRCm 13GEO.

Gdy zaś chodzi aspekty stricte techniczne to można tu powiedzieć o już wspomnianej wyżej mocy silnika – 850 W, a także liczbie obrotów w przedziale 0-3000 rpm. Urządzenie posiada jeden bieg i można nim wiercić w obu kierunkach – prawo/lewo. Regulacja obrotów odbywa się elektronicznie. Wiertarka Celma zasilana jest prądem elektrycznym o napięciu 230V. Jak już wspominałem została wyposażona w kluczykowy uchwyt wiertarski. Jeśli mówimy z kolei o osiągach urządzenia świetnie przedstawia się to na podstawie średnic wiercenia urządzeniem Celma w poszczególnych materiałach. Maksymalna średnica wiercenia w betonie wynosi 15 milimetrów, w metalu 13 milimetrów, w drewnie 25 milimetrów. Wyniki wydają się nie być oszałamiające, jednak w tej cenie i przy tak dobrej jakości technicznej narzędzia nie możemy narzekać.

 
Produkt Celma PRCm 13GEO przeznaczony jest zarówno dla majsterkowiczów-amatorów, jak również dla profesjonalistów, którzy docenią poręczność i dobrą pracę narzędzia. Cenowo wiertarka prezentuje się bardzo korzystnie – kwota jaką musimy dysponować to niewiele ponad 200 złotych. Produkt zasługuje na piątkę!
 

Zapraszam do komentowania wpisu i własnej oceny produktu.

Zdjęcia

Celma-PRCm opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 zobacz również filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Filonautic

    Kupiłem ją wczoraj. Chyba nie ma tańszej wiertarki któraby prezentowała się solidniej. Dałem jej parę minut na dotarcie bez obciążenia, natępnie poszerzenie otworów w metalu. Fajnie pracuje, czuje się ją w łapie robi dobre wrażenie. Mam nadzieję, że posłuży. Ocena 8 przy zalożeniu nieawaryjności (+1 za cenę).

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)