Wiertarka udarowa Celma PRCm 13GEO 850 W

Opisywanym produktem jest wiertarka udarowa marki Celma o oznaczeniu modelowym PRCm 13GEO. Narzędzie to charakteryzuje się silnikiem o mocy 850 W. Poprzez zastosowane rozwiązania techniczne wiertarka udarowa Celma cechuje się bardzo długim okresem żywotności. Przyjrzyjmy się bliżej oferowanym przez nią możliwościom. Jak na . Zaczynajmy!

wiertarka celma opinie

Narzędzie firmy Celma wyposażone zostało w regulację prędkości obrotowej, ogranicznik głębokości wiercenia oraz w uchwyt kluczykowy.  Jeśli chodzi o aspekty praktyczne i samo korzystanie z urządzenia to można śmiało powiedzieć, że jest ono niezwykle wygodne w obsłudze, i nie obciąża rąk. Konstrukcja i estetyczny wygląd w połączeniu z wielofunkcyjnością sprawiają, że wiertarka jest przydatna dla każdego majsterkowicza.

Narzędzie przeznaczone jest w szczególności do wiercenia w metalu, drewnie i tworzywach sztucznych – przy ruchu obrotowym wrzeciona, oraz do wiercenia w materiałach budowlanych – przy ruchu obrotowo-udarowym. Dzięki zastosowaniu w urządzeniu elektronicznej regulacji obrotów, dostosowanie odpowiednich prędkości obrotowych do wykonywanej pracy odbywa się w sposób niezwykle intuicyjny. Wiertło wymienia się bardzo łatwo, zaś ergonomiczne rękojeści pozwalają pewnie trzymać narzędzie w rękach. Wszystko to w połączeniu składa się na wygodę i komfort użytkowania wiertarki udarowej Celma PRCm 13GEO.

Gdy zaś chodzi aspekty stricte techniczne to można tu powiedzieć o już wspomnianej wyżej mocy silnika – 850 W, a także liczbie obrotów w przedziale 0-3000 rpm. Urządzenie posiada jeden bieg i można nim wiercić w obu kierunkach – prawo/lewo. Regulacja obrotów odbywa się elektronicznie. Wiertarka Celma zasilana jest prądem elektrycznym o napięciu 230V. Jak już wspominałem została wyposażona w kluczykowy uchwyt wiertarski. Jeśli mówimy z kolei o osiągach urządzenia świetnie przedstawia się to na podstawie średnic wiercenia urządzeniem Celma w poszczególnych materiałach. Maksymalna średnica wiercenia w betonie wynosi 15 milimetrów, w metalu 13 milimetrów, w drewnie 25 milimetrów. Wyniki wydają się nie być oszałamiające, jednak w tej cenie i przy tak dobrej jakości technicznej narzędzia nie możemy narzekać.

Produkt Celma PRCm 13GEO przeznaczony jest zarówno dla majsterkowiczów-amatorów, jak również dla profesjonalistów, którzy docenią poręczność i dobrą pracę narzędzia. Cenowo wiertarka prezentuje się bardzo korzystnie – kwota jaką musimy dysponować to niewiele ponad 200 złotych. Produkt zasługuje na piątkę!

Zapraszam do komentowania wpisu i własnej oceny produktu.

Celma-PRCm opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

https://www.youtube.com/watch?v=S3qonP34mNA

 zobacz również filmy naszego autorstwa.
No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Komentarze 1

  1. Filonautic says:

    Kupiłem ją wczoraj. Chyba nie ma tańszej wiertarki któraby prezentowała się solidniej. Dałem jej parę minut na dotarcie bez obciążenia, natępnie poszerzenie otworów w metalu. Fajnie pracuje, czuje się ją w łapie robi dobre wrażenie. Mam nadzieję, że posłuży. Ocena 8 przy zalożeniu nieawaryjności (+1 za cenę).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje