Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Klej Dragon Styropian Glue

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Klej Styropian Glue Dragon 800 ml
 
Producent: Dragon
 
Klasyfikacja: kleje do styropianu
 
Specyfikacja: opakowanie: 800 ml
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
2 wszystkich głosów

 

Plusy


dobry stosunek jakości do ceny

Minusy


brak


Klej Styropian Glue o pojemności 800 ml, marki Dragon to specjalistyczny preparat szybkoschnący. Jest doskonałym wyborem w przypadku klejenia styropianu oraz elementów styropianowych takich jak np.: panele i listwy dekoracyjne, listwy przysufitowe, ekrany zagrzejnikowe, kasetony sufitowe, płyty styropianowe izolacyjne czy kształtki styropianowe. Świetnie radzi sobie z klejeniem wyżej wymienionych materiałów do powierzchni: cementowo – wapiennych, betonowych, gipsowych, […]

0
Opublikowany 13 kwietnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest klej Styropian Glue firmy Dragon dystrybuowany w opakowaniach o zawartości 800 mililitrów. Klej bardzo szybko wysycha i jest niezwykle łatwy w użyciu. Czym jeszcze się charakteryzuje? Za chwilę się dowiecie. Zaczynajmy!
 

klej do sztukaterii

Klej Styropian Glue o pojemności 800 ml, marki Dragon to specjalistyczny preparat szybkoschnący. Jest doskonałym wyborem w przypadku klejenia styropianu oraz elementów styropianowych takich jak np.: panele i listwy dekoracyjne, listwy przysufitowe, ekrany zagrzejnikowe, kasetony sufitowe, płyty styropianowe izolacyjne czy kształtki styropianowe. Świetnie radzi sobie z klejeniem wyżej wymienionych materiałów do powierzchni: cementowo – wapiennych, betonowych, gipsowych, płyt pilśniowych jak również do tynku, cegły, drewna czy materiałów drewnopodobnych. Środek Dragon na klejonym podłożu tworzy wodoodporną, elastyczną spoinę. Klej jest niezwykle łatwy w użyciu – z jego aplikacją poradzi sobie nawet dziecko.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego produktu,  klej Dragon jest bezbarwny i charakteryzuje się bardzo wysoką lepkością. Czas schnięcia otwartego wynosi 10 minut. Czas wiązania wstępnego wynosi 60 minut, z kolei czas pełnego wiązania uzyskuje się po upływie doby. Wytrzymałość spoiny na zrywanie wynosi 3MPa. Z racji na specyficzny zapach kleju po jego użyciu zaleca się intensywnie wietrzyć pomieszczenie aż do jego całkowitego zaniku. Chronić przed dziećmi. Okres gwarancji – 12 miesięcy.

 
Cenowo produkt utrzymany jest na całkiem przyzwoitym poziomie. Za recenzowany wariant zapłacimy równowartość 25 złotych. Klej Dragon cieszy się uznaniem w sieci i wśród fachowców. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

klej dragon klej do sztukaterii styropianowej opinie do styropianu

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)