Impregnat wodny do drewna BONDEX WOOD PRESERVER

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest wodny impregnat do drewna WOOD PRESERVER marki BONDEX specjalizującej się we wszelkiego typu emaliach, gruntach, impregnatach i preparatach ochronnych dla powierzchni drewnianych. Środek dystrybuowany jest w 5 litrowych puszkach. Przyjrzyjmy się bliżej oferowanym przez niego możliwościom. Zaczynajmy.

impregnat-wodny-do-drewna-wood-preserver-bondex,main

WOOD PRESERVER to bezbarwny wodny impregnat do drewna, przeznaczony do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków.
Impregnat swoje zastosowanie znajdzie podczas profilaktycznej ochrony zdrowego drewna oraz likwidacji ognisk zapalnych w drewnie już zainfekowanym lub zaatakowanym przez szkodniki. Ponadto produkt jest skuteczny przeciwko ciemnej i jasnej zgniliźnie, grzybowi domowemu i siniźnie, a także owadom z rodziny kołatkowatych, kózkowatych i kornikowatych oraz termitom. Zaleca się impregnat stosować wyłącznie na surowe drewno z uwagi na unikatowe właściwości ochronne. Środek WOOD PRESERVER marki BONDEX wyprodukowany został na bazie wody, co czyni go produktem bardzo ekologicznym, wpisującym się w najnowsze trendy. Oprócz tego wykazuje też właściwości niepalne i bezwonne, i jest w pełni przyjazny dla skóry.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego preparatu BONDEX WOOD PRESERVER, jak już wyżej wspominałem sprzedawany jest w pięciolitrowych puszkach. Impregnat charakteryzuje się ponadprzeciętną wydajnością – jego średnie zużycie szacowane jest na 6-10 metrów kwadratowych na litr, co pozwala na zabezpieczenie nawet 50 metrów kwadratowych z jednej puszki preparatu. Zaleca się aplikowanie 2-3 warstw dla uzyskania pożądanego efektu – czas schnięcia pojedynczej warstwy w dotyku wynosi 60 minut, zaś całkowity czas wysychania mianowany jest na 24 godziny. Jako rozpuszczalnik można wykorzystać wodę. Preparat aplikować możemy ręcznie przy użyciu pędzla, bądź mechanicznie – metodą natryskową. Środek prawidłowo zastosowany pozwala na 10 lat ochrony przed działaniem grzybów i szkodników.

Produkt jest z całą pewnością preparatem wartym zakupu. Można nieco ponarzekać, że jego cena mogłaby być nieco niższa – jednak 117 złotych mieści się w granicach zdrowego rozsądku i wciąż utrzymuje korzystny stosunek do jakości. Dużym plusem jest też 10 letni okres ochronny. Ocena ogólna – piątka z plusem!


impregnat do drewna BONDEX WOOD PRESERVER

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.
No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje