Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Impregnat wodny do drewna BONDEX WOOD PRESERVER

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: BONDEX WOOD PRESERVER
 
Producent: BONDEX
 
Klasyfikacja: impregnaty do drewna
 
Specyfikacja: opakowanie: 5l
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


10 lat ochrony, trwałość, wydajność

Minusy


brak


WOOD PRESERVER to bezbarwny wodny impregnat do drewna, przeznaczony do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Impregnat swoje zastosowanie znajdzie podczas profilaktycznej ochrony zdrowego drewna oraz likwidacji ognisk zapalnych w drewnie już zainfekowanym lub zaatakowanym przez szkodniki. Ponadto produkt jest skuteczny przeciwko ciemnej i jasnej zgniliźnie, grzybowi domowemu i siniźnie, a także owadom z rodziny […]

0
Opublikowany 22 maja 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest wodny impregnat do drewna WOOD PRESERVER marki BONDEX specjalizującej się we wszelkiego typu emaliach, gruntach, impregnatach i preparatach ochronnych dla powierzchni drewnianych. Środek dystrybuowany jest w 5 litrowych puszkach. Przyjrzyjmy się bliżej oferowanym przez niego możliwościom. Zaczynajmy.
 

impregnat-wodny-do-drewna-wood-preserver-bondex,main

WOOD PRESERVER to bezbarwny wodny impregnat do drewna, przeznaczony do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków.
Impregnat swoje zastosowanie znajdzie podczas profilaktycznej ochrony zdrowego drewna oraz likwidacji ognisk zapalnych w drewnie już zainfekowanym lub zaatakowanym przez szkodniki. Ponadto produkt jest skuteczny przeciwko ciemnej i jasnej zgniliźnie, grzybowi domowemu i siniźnie, a także owadom z rodziny kołatkowatych, kózkowatych i kornikowatych oraz termitom. Zaleca się impregnat stosować wyłącznie na surowe drewno z uwagi na unikatowe właściwości ochronne. Środek WOOD PRESERVER marki BONDEX wyprodukowany został na bazie wody, co czyni go produktem bardzo ekologicznym, wpisującym się w najnowsze trendy. Oprócz tego wykazuje też właściwości niepalne i bezwonne, i jest w pełni przyjazny dla skóry.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego preparatu BONDEX WOOD PRESERVER, jak już wyżej wspominałem sprzedawany jest w pięciolitrowych puszkach. Impregnat charakteryzuje się ponadprzeciętną wydajnością – jego średnie zużycie szacowane jest na 6-10 metrów kwadratowych na litr, co pozwala na zabezpieczenie nawet 50 metrów kwadratowych z jednej puszki preparatu. Zaleca się aplikowanie 2-3 warstw dla uzyskania pożądanego efektu – czas schnięcia pojedynczej warstwy w dotyku wynosi 60 minut, zaś całkowity czas wysychania mianowany jest na 24 godziny. Jako rozpuszczalnik można wykorzystać wodę. Preparat aplikować możemy ręcznie przy użyciu pędzla, bądź mechanicznie – metodą natryskową. Środek prawidłowo zastosowany pozwala na 10 lat ochrony przed działaniem grzybów i szkodników.

 

Produkt jest z całą pewnością preparatem wartym zakupu. Można nieco ponarzekać, że jego cena mogłaby być nieco niższa – jednak 117 złotych mieści się w granicach zdrowego rozsądku i wciąż utrzymuje korzystny stosunek do jakości. Dużym plusem jest też 10 letni okres ochronny. Ocena ogólna – piątka z plusem!

 

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

impregnat do drewna BONDEX WOOD PRESERVER

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)