Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Klej do kamienia elewacyjnego Stone Master

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Klej do kamienia elewacyjnego Stone Master
 
Producent: Stone Master
 
Klasyfikacja: kleje, zaprawy
 
Specyfikacja: opakowanie: 25 kg
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
4.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


właściwości mrozo i wodoodporne, wysokie parametry pracy

Minusy


wysoka cena


Klej do kamienia elewacyjnego Stone Master znajdzie swoje zastosowanie podczas klejenia kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego. Świetnie sprawdzi się podczas stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Nadaje się również do mocowania płytek ceramicznych, betonowych, okładzin ściennych i podłogowych. Środek ten może być również używany do mocowania okładzin z marmuru. W przypadku właściwości recenzowanego kleju Stone Master, wykonany jest on […]

0
Opublikowany 27 lipca 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest klej do kamienia elewacyjnego marki Stone Master. Zaprawa dystrybuowana jest w opakowaniach o masie 25 kilogramów. Marka Stone Master od wielu lat sygnuje artykuły budowlane z najwyższej półki. Przyjrzyjmy się bliżej czy tym razem również mamy do czynienia z najwyższą jakością na rynku. Zaczynajmy!
 

Klej do kamienia elewacyjnego Stone Master znajdzie swoje zastosowanie podczas klejenia kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego. Świetnie sprawdzi się podczas stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Nadaje się również do mocowania płytek ceramicznych, betonowych, okładzin ściennych i podłogowych. Środek ten może być również używany do mocowania okładzin z marmuru. W przypadku właściwości recenzowanego kleju Stone Master, wykonany jest on na bazie wysokogatunkowych cementów, żywic mineralnych i mączek. Klej jest łatwy w użyciu i wyróżnia się wysoką stabilnością na pionowej powierzchni. Daje to dużą wygodę podczas układania płytek.

Co do parametrów technicznych recenzowanej zaprawy, jak już wyżej wspomniałem dystrybuowana jest ona w opakowaniach o masie 25 kilogramów. Produkt jest mrozoodporny, dzięki czemu skutecznie zabezpiecza podłoże przed działaniem niskich temperatur. Ponadto klej Stone Master wykazuje wysoką odporność na wodę i wilgoć. Środek jest w pełni niepalny i przyjazny środowisku. Na tle innych marek wyróżnia się średnim zużyciem na poziomie 6,25 kilogramów na metr kwadratowy. Wytrzymałość użytkową zaprawa osiąga po upływie doby.

 
Cenowo produkt przedstawia się kiepsko – zapłacimy za niego prawie 40 złotych. Co do jakości klej do kamienia elewacyjnego Stone Master prezentuje się bardzo dobrze, jednak brakuje w nim tego “czegoś” co wyróżniłoby go na tle konkurencji. Pomimo dużej atrakcyjności produktu ocena ogólna – czwórka. 

 

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)