Opalarka Makita HG5012K 1600 W

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest opalarka HG5012K renomowanej marki Makita. Urządzenie wyposażono w wiele udogodnień usprawniających pracę, a dzięki kompaktowym rozmiarom można spakować je praktycznie wszędzie. Przyjrzyjmy się z bliska oferowanym przez nie możliwościom. Zaczynajmy!

 

Opalarka HG5012K marki Makita to wysokiej klasy, uniwersalne, bezpieczne urządzenie przeznaczone w głównej mierze do prac związanych z oklejaniem, suszeniem czy rozgrzewaniem. Narzędzie świetnie sprawdza się w przypadku takich prac jak usuwanie powłok lakierniczych i malarskich, obkurczanie i formowanie materiałów za pomocą gorącego powietrza, nakładanie oklein krawędziowych czy rozmrażanie i suszenie.

makita-hg5012k opinie cenaJeśli chodzi o zainstalowane w urządzeniu udogodnienia mamy oddany do dyspozycji szereg wymiennych końcówek załączonych w wyposażeniu standardowym dostosowanych do rodzaju wykonywanej pracy. Mamy także możliwość zastosowania opalarki stacjonarnie –  posiada ona wbudowaną specjalną podstawkę. Ponadto opalarka Makita HG5012K wyposażona jest w termostat zabezpieczający przed przegrzaniem, co dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo pracy. Dopełnieniem całości jest w pełni komfortowa, miękka ergonomiczna rękojeść.

W przypadku danych technicznych opalarki HG5012K marki Makita, wart wyróżnienia jest zastosowany w konstrukcji silnik o dużej mocy 1600 W. Maksymalna temperatura generowana przez narzędzie Makita wynosi 500 stopni Celsjusza. Urządzenie jak wyżej wspominałem cechuje się kompaktowymi rozmiarami – wymiary 23x24x8,5 centymetra oraz waga równa 800 gram pozwalają na bezproblemowe i nieobciążające dłoni operatora manewrowanie urządzeniem. Całość wraz z wymiennymi końcówkami zapakowana jest do wygodnej w transporcie walizki. Producent udziela na urządzenie 2 letniego okresu gwarancji.

Cenowo produkt przedstawia się dość dobrze – kosztuje odpowiednio 225 złotych (najniższa oferta znaleziona w sieci). Co prawda opalarki mniej znanych producentów nabyć można już od kwoty 50 złotych, jednak jakość i wykonania podobnie zresztą jak wykonywanej przez nie pracy pozostawiają wiele do życzenia. W tym przypadku mamy do czynienia z urządzeniem ergonomicznym, komfortowym o bardzo dużej mocy i ogromnym potencjale. Ocena ogólna – piątka!

Makita-HG5012K-opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Opalarka Makita HG5012k

Makita. Технический фен HG5012K
Makita. Технический фен HG5012K
Makita Heat Gun HG5012K
Makita Heat Gun HG5012K
AtelierulTau.ro - PISTOL CU AER CALD MAKITA HG5012 ..
AtelierulTau.ro - PISTOL CU AER CALD MAKITA HG5012 ..
Soprador térmico elétrico 1 500 a 1 700W 350500� ..
Soprador térmico elétrico 1 500 a 1 700W 350500� ..
Opalarka Makita HG5012K
Opalarka Makita HG5012K
 zobacz konieczniefilmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje