Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Opalarka Makita HG5012K 1600 W

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Makita HG5012K
 
Producent: Makita
 
Klasyfikacja: opalarki, elektronarzędzia
 
Specyfikacja: moc: 1600 W
 
Narzędzia Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


ergonomiczne, wydajne urządzenie o dużej mocy

Minusy


wysoka cena


  Opalarka HG5012K marki Makita to wysokiej klasy, uniwersalne, bezpieczne urządzenie przeznaczone w głównej mierze do prac związanych z oklejaniem, suszeniem czy rozgrzewaniem. Narzędzie świetnie sprawdza się w przypadku takich prac jak usuwanie powłok lakierniczych i malarskich, obkurczanie i formowanie materiałów za pomocą gorącego powietrza, nakładanie oklein krawędziowych czy rozmrażanie i suszenie. Jeśli chodzi o zainstalowane […]

0
Opublikowany 1 grudnia 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest opalarka HG5012K renomowanej marki Makita. Urządzenie wyposażono w wiele udogodnień usprawniających pracę, a dzięki kompaktowym rozmiarom można spakować je praktycznie wszędzie. Przyjrzyjmy się z bliska oferowanym przez nie możliwościom. Zaczynajmy!
 

 

Opalarka HG5012K marki Makita to wysokiej klasy, uniwersalne, bezpieczne urządzenie przeznaczone w głównej mierze do prac związanych z oklejaniem, suszeniem czy rozgrzewaniem. Narzędzie świetnie sprawdza się w przypadku takich prac jak usuwanie powłok lakierniczych i malarskich, obkurczanie i formowanie materiałów za pomocą gorącego powietrza, nakładanie oklein krawędziowych czy rozmrażanie i suszenie.

makita-hg5012k opinie cenaJeśli chodzi o zainstalowane w urządzeniu udogodnienia mamy oddany do dyspozycji szereg wymiennych końcówek załączonych w wyposażeniu standardowym dostosowanych do rodzaju wykonywanej pracy. Mamy także możliwość zastosowania opalarki stacjonarnie –  posiada ona wbudowaną specjalną podstawkę. Ponadto opalarka Makita HG5012K wyposażona jest w termostat zabezpieczający przed przegrzaniem, co dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo pracy. Dopełnieniem całości jest w pełni komfortowa, miękka ergonomiczna rękojeść.

W przypadku danych technicznych opalarki HG5012K marki Makita, wart wyróżnienia jest zastosowany w konstrukcji silnik o dużej mocy 1600 W. Maksymalna temperatura generowana przez narzędzie Makita wynosi 500 stopni Celsjusza. Urządzenie jak wyżej wspominałem cechuje się kompaktowymi rozmiarami – wymiary 23x24x8,5 centymetra oraz waga równa 800 gram pozwalają na bezproblemowe i nieobciążające dłoni operatora manewrowanie urządzeniem. Całość wraz z wymiennymi końcówkami zapakowana jest do wygodnej w transporcie walizki. Producent udziela na urządzenie 2 letniego okresu gwarancji.

 

Cenowo produkt przedstawia się dość dobrze – kosztuje odpowiednio 225 złotych (najniższa oferta znaleziona w sieci). Co prawda opalarki mniej znanych producentów nabyć można już od kwoty 50 złotych, jednak jakość i wykonania podobnie zresztą jak wykonywanej przez nie pracy pozostawiają wiele do życzenia. W tym przypadku mamy do czynienia z urządzeniem ergonomicznym, komfortowym o bardzo dużej mocy i ogromnym potencjale. Ocena ogólna – piątka!

 

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Makita-HG5012K-opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Opalarka Makita HG5012k

 
 zobacz konieczniefilmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Twitter


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)