Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Lakierobejca Altax Altaxin Q mahoń

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Altax Altaxin Q mahoń 250 ml
 
Producent: Altax
 
Klasyfikacja: impregnaty, lakierobejce do drewna
 
Specyfikacja: opakowanie: 250 ml
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


szerokie możliwości zastosowania, dobra cena

Minusy


brak


Lakierobejca Altaxin Q marki Altax jest wysokiej jakości, nowoczesnym i niezwykle wydajnym preparatem do malowania drewna. Produkt ten zalecany jest do dekoracyjnego i ochronnego malowania powierzchni wykonanych z drewna oszlifowanego, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Środek świetnie sprawdzi się zatem podczas zabezpieczania mebli ogrodowych, altan, balustrad, okien, drzwi, pergoli na zewnątrz budynków oraz boazerii, sufitów, mebli, półek, […]

0
Opublikowany 23 listopada 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest lakierobejca marki Altax – model z linii Altaxin Q w kolorze mahoń o pojemności 250 mililitrów. Preparat przeznaczony jest do impregnacji wszelkiego rodzaju powierzchni drewnianych. Przyjrzyjmy się bliżej oferowanym przez niego możliwościom. Zaczynajmy! 
 

altax lakierobejca

Lakierobejca Altaxin Q marki Altax jest wysokiej jakości, nowoczesnym i niezwykle wydajnym preparatem do malowania drewna. Produkt ten zalecany jest do dekoracyjnego i ochronnego malowania powierzchni wykonanych z drewna oszlifowanego, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Środek świetnie sprawdzi się zatem podczas zabezpieczania mebli ogrodowych, altan, balustrad, okien, drzwi, pergoli na zewnątrz budynków oraz boazerii, sufitów, mebli, półek, okien i drzwi wewnętrznych. Ponadto jest to również środek ekologiczny i przyjazny środowisku. Ze względu na zawarte w nim właściwości ochronne produkt Altax nadaje impregnowanym powierzchniom odporności na szkodliwe czynniki atmosferyczne, promieniowanie UV i biokorozje.

Produkt Altax Altaxin Q nadaje impregnowanemu drewnu mahoniowego odcienia, który odpowiednio zaaplikowany prezentuje się bardzo atrakcyjnie przez bardzo długi okres czasu bez konieczności odnawiania koloru. Producent gwarantuje nawet do 5 lat ochrony impregnowanej powierzchni. Preparat Altax tworzy doskonałą izolację przed wchłanianiem wilgoci, a także umożliwia drewnu oddychanie i oddawanie wilgoci na zewnątrz. Zaleca się aplikować go ręcznie przy użyciu pędzla w minimum dwóch warstwach dla uzyskania pożądanego efektu dekoracyjnego, przy czym druga z nakładanych warstw może być nałożona po upływie 12 godzin. Do mycia narzędzi zaleca się zastosować standardowy rozpuszczalnik.

 
Cenowo produkt przedstawia się naprawdę korzystnie – za recenzowany wariant zapłacimy odpowiednio 18 złotych. W połączeniu z walorami estetycznymi i ochronnymi uzyskujemy doskonały produkt zapewniający odpowiednią pielęgnację naszych powierzchni drewnianych. Ocena ogólna – szóstka! 
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Altax-Altaxin-lakierobejca

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 zobacz również filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

 


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)