Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Stone Master Klej dyspersyjny ELASTOMER

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Klej dyspersyjny ELASTOMER Stone Master 7 KG
 
Producent: Stone Master
 
Klasyfikacja: kleje
 
Specyfikacja: zużycie: 1,75 kg/m2 waga: 7 kg typ: dyspersyjny
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


dobra jakość, wysoka przyczepność

Minusy


dedykowany fachowcom


Kremowy klej dyspersyjny ELASTOMER marki Stone Master to gotowy preparat służący do klejenia płytek ceramicznych, kamiennych, dekoracyjnych i elewacyjnych. Środek został wytworzony na bazie starannie wyselekcjonowanych żywic syntetycznych z domieszkami poprawiającymi jego właściwości użytkowe. Produkt wykazuje właściwości odkształcalne. Cechuje się bardzo wysoką elastycznością i przyczepnością co jest bez wątpienia przeważającym atutem na tle konkurencyjnych preparatów tego […]

1
Opublikowany 18 lutego 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest klej dyspersyjny ELASTOMER marki Stone Master, specjalizującej się w produktach służących do mocowania elementów do różnego rodzaju powierzchni. Produkt dystrybuowany jest w plastikowych wiaderkach o masie 7 kilogramów. O tym, jakie cechy wyróżniają go spośród konkurencji, a także o tym, dla kogo dedykowany jest ten produkt dowiecie się z tego wpisu. Zaczynajmy.
 

Kremowy klej dyspersyjny ELASTOMER marki Stone Master to gotowy preparat służący do klejenia płytek ceramicznych, kamiennych, dekoracyjnych i elewacyjnych. Środek został wytworzony na bazie starannie wyselekcjonowanych żywic syntetycznych z domieszkami poprawiającymi jego właściwości użytkowe. Produkt wykazuje właściwości odkształcalne. Cechuje się bardzo wysoką elastycznością i przyczepnością co jest bez wątpienia przeważającym atutem na tle konkurencyjnych preparatów tego typu. Klej jest prosty w stosowaniu, trwały i skuteczny. Zapewnia pewne i solidne klejenie materiałów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego kleju ELASTOMER marki Stone Master, jak już wyżej wspomniałem dystrybuowany jest on w wiaderkach o masie 7 kilogramów. Preparat charakteryzuje się zużyciem utrzymanym na korzystnym poziomie 1,75 kilograma masy na metr kwadratowy powierzchni. Zaleca się aplikować go przy użyciu szpachli bądź pacy zębatej. Klej posiada roczny okres gwarancji producenta.

 
Cenowo klej ELASTOMER przedstawia się przyzwoicie. Za opisywany wariant 7 kilogramowy zapłacimy odpowiednio równowartość 63 złotych. Jeśli chodzi o opinie na jego temat można odnieść mieszane uczucia. Niektórzy domowi majsterkowicze narzekają na jakość klejenia materiałów do powierzchni. Ich problem wynika jednak nie z niekorzystnych właściwości preparatu, a z braku wykazanych przez nich profesjonalnych umiejętności w zakresie tego typu prac. Produkt dedykowany jest fachowcom z doświadczeniem, którzy z pewnością docenią szereg jego walorów. Ocena ogólna – piątka.  
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

 

Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    P

    Komentarz bardzo prosty. Ten klej produkuje dla firmy Stone master firma KREISEL. Ktora to ma w swojej ofercie klej Kreisel 111. Cena owego kleju to 60zl za 15KG. czyli o 50% taniej niz markowany przez Stone master ten sam klej. Sama jakosc kleju jesst bardzo wysoka. Potrafi przykleić nowe kafelki na stare kafelki co samo w sobie powinno byc najlepsza rekomendacja.

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)