Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Posadzka cementowa Baumit Estrich E225

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Baumit Estrich E225 25 KG
 
Producent: Baumit
 
Klasyfikacja: posadzki cementowe
 
Specyfikacja: waga: 25 kg
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
5 wszystkich głosów

 

Plusy


bardzo dobre parametry, możliwość stosowania zewnętrznego, atrakcyjnie niska cena

Minusy


brak


Posadzka cementowa Estrich E225 marki Baumit to fabrycznie przygotowana, sucha mieszanka cementowa służąca w głównej mierze do wykonywania posadzek oraz różnego typu podkładów pod nie. W kwestii podkładów należy zaznaczyć, że produkt Baumit świetnie zda rezultat zarówno w wykonywaniu prac związanych z nierównym podłożem, jak i można stosować go z powodzeniem na warstwach izolacji lub […]

0
Opublikowany 17 lutego 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest posadzka cementowa Estrich E225 marki Baumit specjalizującej się w produktach z tego segmentu rynku. Materiał dystrybuowany jest w workach o masie 25 kilogramów. Co wyróżnia ten niepozorny produkt na tle konkurencji? Jak przedstawia się jego stosunek jakości do ceny? Za moment wszystkiego się dowiecie. Zaczynajmy!
 

posadzka baumit opinie

Posadzka cementowa Estrich E225 marki Baumit to fabrycznie przygotowana, sucha mieszanka cementowa służąca w głównej mierze do wykonywania posadzek oraz różnego typu podkładów pod nie. W kwestii podkładów należy zaznaczyć, że produkt Baumit świetnie zda rezultat zarówno w wykonywaniu prac związanych z nierównym podłożem, jak i można stosować go z powodzeniem na warstwach izolacji lub instalacji elektrycznego c.o. (maty). Pozostając w temacie instalacji Estrich E225 jest idealnym materiałem w przypadku zatapiania ogrzewania podłogowego, elektrycznego bądź wodnego. Tworzy on bardzo wysokiej jakości podkład pod okładziny podłogowe (płytki ceramiczne, panele, wykładziny dywanowe i panele PVC ) i sprawdza się doskonale zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków (na przykład na tarasach czy balkonach).

Jeśli chodzi o aspekty techniczne recenzowanego produktu, Baumit Estrich E225 może być aplikowany w formie ręcznej, bądź maszynowej. Swoją strukturą umożliwia zastosowanie posadzek i podkładów o grubości warstwy mieszczącej się w przedziale od 10 do 100 milimetrów. Środek wykazuje właściwości mrozoodporne. Jest również odporny na nacisk i pękanie. Posiada 12 miesięczny okres gwarancji producenta.

 
Cena, jaką zapłacimy z 25 kilogramowy wariant posadzki cementowej Estrich E225 marki Baumit jest bardzo atrakcyjna. Wynosi ona niespełna 10 złotych. W połączeniu z wysoką jakością produktu firma Baumit spisała się naprawdę na medal – poprzeczka dla konkurentów z branży została postawiona naprawdę wysoko. Ocena ogólna – szóstka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

posadzka Estrich E225 Baumit opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)