Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Emulsja Nobiles Pory Roku jesień borowikowa

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Nobiles Pory Roku jesień borowikowa 5l
 
Producent: Nobiles
 
Klasyfikacja: farby, emulsje
 
Specyfikacja: opakowanie: 5l, wydajność: 10 m2/l
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
4.0


Wasza ocena
3 wszystkich głosów

 

Plusy


dobra wydajność

Minusy


wysoka cena


Emulsja Pory Roku w kolorze jesień borowikowa renomowanej marki farb Nobiles jest nowoczesną lateksową farbą przeznaczoną do malowania powierzchni ścian i sufitów. Kolekcja farb z linii Pory Roku występuje w szerokiej gamie innowacyjnych odcieni i nadaje matowy efekt dekoracyjny. Przeznaczona jest do malowania wewnątrz pomieszczeń. Może być stosowana zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i w pomieszczeniach […]

0
Opublikowany 20 lutego 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest emulsja Nobiles Pory Roku w odcieniu jesień borowikowa. Opisywany wariant dystrybuowany jest w opakowaniach 5 litrowych. Czy popularność i dobra reklama idą w parze z jakością recenzowanej farby? Jak przedstawia się cena produktu? Za chwilę postaram się odpowiedzieć na Wasze wszystkie pytania. Zaczynajmy!
 

Emulsja Pory Roku w kolorze jesień borowikowa renomowanej marki farb Nobiles jest nowoczesną lateksową farbą przeznaczoną do malowania powierzchni ścian i sufitów. Kolekcja farb z linii Pory Roku występuje w szerokiej gamie innowacyjnych odcieni i nadaje matowy efekt dekoracyjny. Przeznaczona jest do malowania wewnątrz pomieszczeń. Może być stosowana zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej (takich jak szkoły, sklepy, urzędy, itp.). Jej unikatowa formuła sprawia, że malowane podłoża skrywane są w 100 procentach. Emulsję można stosować na takich powierzchniach jak: tynki cementowo-wapienne, podłoża betonowe i gipsowe oraz płyty kartonowo-gipsowe.

Przejdźmy teraz do aspektów technicznych recenzowanego produktu. Emulsja Nobiles Pory Roku charakteryzuje się doskonałym kryciem, trwałością oraz czystością barw. Jej powłoka po wyschnięciu jest niezwykle odporna na szorowanie i zmywanie. Farba charakteryzuje się dobrą wydajnością – pozwala na pomalowanie do 10 metrów kwadratowych powierzchni z jednego litra. Jak więc łatwo policzyć jedno opakowanie emulsji daje możliwość pokrycia do 50 metrów kwadratowych powierzchni. Dla uzyskania pożądanego efektu zaleca się zastosować dwie warstwy. Czas wysychania pojedynczej warstwy wynosi 2 godziny. Podobnie jest z upływem czasu potrzebnego do powtórnego malowania – również 2 godziny. Emulsję aplikować można zarówno ręcznie (przy użyciu pędzla lub wałka), jak i maszynowo (metodą natryskową). Jako rozpuszczalnik można stosować wodę. Producent udziela na produkt 12 miesięcznego okresu gwarancji. Farby NOBILES Pory Roku posiadają rekomendację Państwowego Zakładu Higieny.

 
O ile do jakości produktu nie mam żadnych zastrzeżeń, o tyle cena emulsji może budzić wątpliwości. Kwota 85 złotych za 5 litrowy wariant opakowania jest zdecydowanie zbyt wysoka. W tej cenie można nabyć nawet dwukrotnie większe opakowanie farby konkurencyjnego producenta. Ocena ogólna – czwórka.
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)