Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Szlifierka kątowa Makita 9558HN

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Makita 9558HN
 
Producent: Makita
 
Klasyfikacja: szlifierki kątowe
 
Specyfikacja: Długość [mm] 271 Szerokość [mm] 139 Wysokość [mm] 106 Waga [kg] 1.6
 
Narzędzia Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


wysoki moment obrotowy, atrakcyjna cena i doskonała jakość wykonania i użytych podzespołów

Minusy


brak


Produkt Makita 9558HN to zwarta i mocna szlifierka przystosowana do obsługi jedną ręką. Zastosowany w niej silnik komutatorowy o dużej mocy ze specjalną izolacją chroni narzędzie przed pyłem szlifierskim. Labiryntowa konstrukcja wykorzystywana także w większych narzędziach tej marki dodatkowo ochrania łożysko kulkowe. Makita 9558HN cechuje się wyjątkowo wąską obudową, dającą się uchwycić w bardzo łatwy […]

0
Opublikowany 28 kwietnia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym opisywanym produktem na łamach naszego portalu jest szlifierka kątowa marki Makita – model oznaczony jako 9558HN. Narzędzie przeznaczone jest do wykonywania prac drobnych i nieinwazyjnych. Jakie cechy odróżniają sprzęt od konkurencyjnych marek? Jak przedstawia się jego specyfikacja techniczna i wyposażenie w stosunku do ceny? Dzisiejszy wpis powinien rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości. Zaczynajmy!  
 

Produkt Makita 9558HN to zwarta i mocna szlifierka przystosowana do obsługi jedną ręką. Zastosowany w niej silnik komutatorowy o dużej mocy ze specjalną izolacją chroni narzędzie przed pyłem szlifierskim. Labiryntowa konstrukcja wykorzystywana także w większych narzędziach tej marki dodatkowo ochrania łożysko kulkowe. Makita 9558HN cechuje się wyjątkowo wąską obudową, dającą się uchwycić w bardzo łatwy sposób. Szczotki węglowe wymieniane są z zewnątrz. Obudowa przekładni przestawiana jest w 4 położeniach co 90°. Blokada wrzeciona o gwincie M14x2 ułatwia z kolei wymianę ściernicy. W wyposażeniu standardowym razem z narzędziem znajdziemy osłonę, uchwyt boczny, kołnierz mocujący, nakrętkę kołnierza, klucz do nakrętek czołowych oraz ściernicę zgrubną.

Warto wspomnieć również nieco na temat specyfikacji technicznej szlifierki kątowej Makita 9558HN. Produkt cechuje się mocą 840 W i imponującą prędkością obrotową nominowaną na 11000 obr./min. Narzędzie zasilane jest standardowym napięciem elektrycznym 230V. Maksymalna średnica tarczy którą możemy zastosować to 125 milimetrów. Jeśli chodzi o funkcje i zabezpieczenia Makity 9558HN to możemy powiedzieć o zastosowanej w niej  blokadzie włącznika zabezpieczającej szlifierkę przed przypadkowym uruchomieniem, obrotowej głowicy i wielopozycyjnej osłonie tarczy, a także blokadach wrzeciona i trzpienia.

 
Wysoka jakość, poręczność i lekkość – to wszystko w połączeniu z atrakcyjną ceną (niespełna 300 złotych) daje doskonały produkt sprawdzony przez profesjonalistów w różnych warunkach: zarówno przy lekkich pracach remontowych, jak i podczas prac w terenie. Ocena ogólna – szóstka!
 

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

 zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)