Szlifierka kątowa Makita GA5030

[dropcap]O[/dropcap]pisywanym przeze mnie produktem jest szlifierka kątowa marki Makita model o oznaczeniu GA5030. Szlifierka ta jest bardzo poręcznym i lekkim urządzeniem – można obsługiwać ją jedną ręką – wyposażona została w tym celu w uchwyt o niewielkim obwodzie. Dzięki swojej smukłej budowie Makita GA5030 pozwala na szlifowanie nawet w najtrudniej dostępnych ciasnych miejscach.

i-makita-ga5030

[dropcap]P[/dropcap]od względem technicznym szlifierka kątowa Makita GA5030 charakteryzuje się zwartą konstrukcją oraz niezwykle pyłoszczelnym silnikiem. Jego moc mianowana jest na 720 W. Kątówka Makita została skonstruowana labiryntowo – dzięki tego typu konstrukcji wszystkie łożyska kulkowe są idealnie zabezpieczone przed pyłami kurzu i gruzu. Szlifierka ta zasilana jest prądem elektrycznym o napięciu 230 V. Dzięki zastosowanym specyficznym wymiarom przekładni kątowej Makita GA5030 pozwala na całkowite wykorzystanie tarczy szlifierskiej. Jeśli zaś chodzi o samą tarczę to jest ona dodatkowo zabezpieczona osłoną dzięki czemu mamy gwarancję, że nie odmontuje się ona przez przypadek, wyrządzając nam przy tym krzywdę.

 

Szlifierka kątowa Makita GA5030 jest doskonałą propozycją dla wszystkich tych, którzy cenią sobie lekkość i wygodę. Bez problemu dotrze w nawet najtrudniejsze miejsca. Nie należy do sprzętów o wygórowanej cenie – przyjdzie nam za nią zapłacić bardzo przystępną kwotę 285 złotych. Do dodatkowych zalet potwierdzonych opiniami jej szczęśliwych posiadaczy zaliczyć możemy brak zjawiska nagrzewania się przy dłuższej pracy, a także trwałość – bez problemu wytrzyma nawet kilka lat. Makita GA5030 sprzedawana jest w zestawie zawierającym się w praktycznym metalowym kufrze wraz z zestawem tarcz do cięcia i szlifowania. Jej jedynym mankamentem jest niezbyt długi przewód zasilający. Produkt na piątkę z plusem!

dobra i tania szlifierka kątowa
Makita_GA5030_Szlifierka_katowa

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Szlifierka kątowa Makita GA 5030

Makita Szlifierka Kątowa GA5030 - szlifierki kąt ..
Makita Szlifierka Kątowa GA5030 - szlifierki kąt ..
Makita GA5030
Makita GA5030
Szlifierka kątowa Makita GA5030
Szlifierka kątowa Makita GA5030
Makita GA 5030
Makita GA 5030
Угловая шлифмашина Makita GA5030
Угловая шлифмашина Makita GA5030

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Komentarze 2

  1. Szlifierka kątowa says:

    Krótki przewód szlifierki Makity to może i minus, ale kto z nas w garażu nie ma przedłużacza ? :)

  2. DDarek says:

    Dobra, lekka, nawet nie bardzo głośna, ale drogaaaa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje